Sisesta märksõna või vaata all asuvast teemade menüüst

Uuendatud 21. mai 2024

Aruanne “Päevaraamat”

Moodul Finants > Aruanded > Päevaraamat

Päevaraamat on kokkuvõte registreeritud finantskannetest. Selle aruande kirjeldust ei saa kasutaja muuta, nagu bilanssi.


MÄÄRAMISAKNA VALIKUD

Kanded – Kui soovid aruandesse tellida vaid teatud Kanded, nt tänased, määra see vahemik siin. Sisesta väikseim ja suurim kandnumber eraldades need kooloniga. Kui jätad selle välja tühjaks, esitatakse aruandes kõik valitud perioodi Kanded. Kandenumbritele tuleb lisada ka vastavad prefiksid nagu neid näed aknas ‘Kanded: Sirvi’.

Periood – Sisesta aruande periood.

Ainult KM-koodiga – Võid aruandesse tellida ainult teatud KM koodi kandvad Kanded.

Aruande päis – Anna aruandele päis. Kui see on määramata, on päiseks ‘Päevaraamat’.

Nummerdamine – Mõnedes maades nõutakse, et Kanded oleksid ühises numbriseerias nende iseloomust sõltumata. Sel juhul sisesta siia selle numbriseeria esimene number ning märgi valik ‘Kanded ilma koodideta’ allpool. Igale Kandele antakse number numbriseeriast tavalise kandenumbri asemel.

Käibe algsaldo – Kui sisestad siia mingi summa, lisatakse see kogukäibele aruande lõpus

Keel – Päevaraamatut saad väljastada erinevates Keeltes: sisesta siia soovitud Keele kood. Iga konto nime jaoks leitakse vastav tõlge Konto kaardi “Tekst” osalt.

Järjestus (Number/Kuupäev) – Aruande võid tellida järjestatuna kandenumbrite või operatsioonikuupäevade järgi.

Summad – Kui kasutad topeltvaluutade süsteemi, saad väärtused aruandesse tellida ühes kahest Baasvaluutast.  Kui sa ei kasuta topeltvaluutade süsteemi, märgi valik Baasvaluuta 1, et aruanne esitataks kohalikus Valuutas.

Perioodi kanded – Selle valikuga esitatakse aruande lõpus kõik aruandes toodud Kanded koos deebet- ja kreeditsummadega. Kui aruannet on piiritletud teatud Kannetega, esitatakse vaid need Kanded.

Näita kontosid – Selle valikuga esitatakse aruande lõpus kõik aruandes toodud kontod koos deebet- ja kreeditsummadega. Kui aruannet on piiritletud teatud Kannetega, näidatakse vaid aruandes esitatud Kannetel kasutatud kontod.

Näita KM-koode – Selle valikuga esitatakse aruande lõpus kõik aruandes toodud Kannetel kasutatud KM koodid koos deebet- ja kreeditsummadega. Kui aruannet on piiritletud teatud Kannetega, näidatakse vaid nendel Kannetel kasutatud KM koodid.

Ära näita ridade KM-koode – Kui kandereale on määratud KM kood, näidatakse seda tavaliselt ka aruandes. Kui sa seda ei soovi, märgi antud valik.

Ära näita reg. kuupäeva – Aruandes näidatakse tavaliselt nii Kande operatsioonikuupäev (Kande päisest) kui ka Kande registreerimise kuupäev (kuupäev, mil Kanne programmi sisestati). Kui Sa ei soovi aruandes Kande registreerimiskuupäeva näha, märgi antud valik.

Kanded ilma koodideta – Kandenumbrid esitatakse aruandes tavaliselt koos vastavate prefiksitega nagu neid näed aknas ‘Kanded: Sirvi’. Kui sa ei soovi aruandes prefikseid näha, märgi antud valik.

Kui see valik on märgitud ning väljale ‘Nummerdamine’ on sisestatud ühise numbriseeria algusnumber, antakse igale Kandele number sellest seeriast tavalise kandenumbri asemel.

Peida sisestaja – Kui see valik on märgitud, siis aruandes ei näidata kande sisestajat.

Kas see juhend aitas sul lahendust leida?

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus

Standard Books katab kõik sinu ettevõtte vajadused

13. mai 2024

Standard Booksi äritarkvaras on ligi… Loe edasi

Kuidas Standard Books aitab müügitööd ja kliendisuhete organiseerimist?

24. mai 2024

Müügitöö tegemine on oluliselt lihtsam… Loe edasi

Digisillad tulevikku: digitaliseerimine ja andmevahetus

21. mai 2024

MKM digimajanduse osakonna juhataja võttis… Loe edasi

Milline on raamatupidamise tulevik?

16. mai 2024

Ärigeenidega Ksenija Germ töötab raamatupidajana… Loe edasi