Leia vastused

Hooldus: Pakendiretsepti lisamine artikliteleUuendatud 29. oktoober 2019

Hooldusfunktsiooni eesmärk on lihtsustada pakendite lisamist artiklitele. Hooldusega saab lisada korraga mitmele artiklile ühe ja sama pakendiretsepti koodi. Samuti saab hooldusega muuta olemasolevat pakendiretsepti koodi.

Moodul Logistika > Funktsioonid > Hooldus > Pakendiretsepti lisamine artiklitele

Hoolduse määramisaknas valikud:
Artikkel: Crl+Enter valikuga avaneb artiklite register.
Artikliklass: Crl+Enter valikuga avaneb artikliklasside register.
Art. klassifikaator: Crl+Enter valikuga avaneb artiklite klassifikaatorite register.
Klaasifikaatori tüüp: Crl+Enter valikuga avaneb Klassifikaatorite tüüpide register.
Pakendiretsept: väljale saab valida Pakendireptsepti (moodulist Logistika > Seadistused >Pakendiretseptid). Välja pikkus on 20 tähemärki.
valik “Kirjuta olemasolev pakendiretsept üle” – Kui linnuke on määramata, siis lisatakse pakendiretsept ainult nendele artikli kaartidele, kus see puudub. Kui valik on märgitud, siis kirjutatakse üle ka need artiklite kaardid, millel pakendiretsept on juba olemas.

Hooldust käivitades saab artiklitele lisada pakendiretsepti, mis on hoolduse määramisaknas valitud väljale “Pakendiretsept“. Hoolduse määramisakna valikute järgi leitakse üles artiklid ning neile artiklite lisatakse (vahelehele Retsept) “Pakendiretsept” lahtrisse retseptikood, mille valisid hoolduse käivitamisel.

NB! Hoolduse määramisaknas peab olema täidetud artikkel või artiklite vahemik(eraldatud kooloniga), artikliklass või artikli klassifikaator või klassifikaatori tüüp. Kui ei ole tehtud ühtegi valikut, siis hooldus ei käivitu ning tuleb veateade “Lisa artikkel, artikliklass või klassifikaator!“.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus