Sisesta märksõna või vaata all asuvast teemade menüüst

Uuendatud 01. juuni 2021

Juhul kui programm on peale versiooni uuendamist inglise keelne

Kui Standard Books programm on peale versiooniuuendust ingliskeelne, kuid sa eelistad kasutada eestikeelsena, siis kontrolli järgnevalt loetletud seadistused:

1. Vali Põhiaknas ikoon Switch Module (Moodulid), vali moodul System (Üldine) >> vali ikoon Registers (Registrid) >> ava Persons (Isikud).
Vaata, kas kõikide kasutajate lahtris Language (Keel) on määratud eesti keel. Kui ei ole, vali (Ctrl+Enter) sinna Eesti.

2. Vali Põhiaknas ikoon Switch Module (Moodulid),
vali moodul Tehnics (Tehnika) >> vali ikoon Registers (Registrid) >> ava Global Users (Globaalsed kasutajad). Vaata, kas kõikide kasutajate kaartidel on lahtris Language (Keel) määratud keel Eesti. Kui ei ole, vali (Ctrl+Enter) sinna Eesti.

3. Vali Põhiaknas ikoon Switch Module (Moodulid), vali moodul System (Üldine) >>vali ikoon Settings (Seadistused) >> ava seadistus Company Info (Ettevõtte andmed) >> kontrolli, et vahelehel “Fonts (Stiilid)” lahtris Language (Keel) on määratud keel. Kui ei ole, vali (Ctrl+Enter) sinna EST.
Kui valikus EST puudub, siis ava System (Üldine) moodulis Settings (Seadistused), vali seadistus Languages (Keeled) ja lisa vabale reale uus keel EST.

Kui oled muudatused sisse viinud, tee oma arvutis programmile restart.

Kui kõigis kolmes seadistuses oli juba eesti keel määratud, kuid programmi töölaud on ikka inglise keeles, siis välju programmist ja sisene uuesti.

Kas see juhend aitas sul lahendust leida?

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus

Lippude tootmine kiireks ja sujuvaks

26. veebruar 2024

Lippude ja tekstiiltoodetega… Loe edasi

Excellent Business Forum – kergitame saladusloori sündmuse osas!

21. veebruar 2024

Eelmisel aastal alguse saanud uus… Loe edasi

Seadmete hooldusprotsessid lihtsaks!

21. veebruar 2024

Standard Books äritarkvara… Loe edasi