Leia vastused

Juhul kui programm on peale versiooni uuendamist inglise keelneUuendatud 01. juuni 2021

Kui Standard Books programm on peale versiooniuuendust ingliskeelne, kuid sa eelistad kasutada eestikeelsena, siis kontrolli järgnevalt loetletud seadistused:

1. Vali Põhiaknas ikoon Switch Module (Moodulid), vali moodul System (Üldine) >> vali ikoon Registers (Registrid) >> ava Persons (Isikud).
Vaata, kas kõikide kasutajate lahtris Language (Keel) on määratud eesti keel. Kui ei ole, vali (Ctrl+Enter) sinna Eesti.

2. Vali Põhiaknas ikoon Switch Module (Moodulid),
vali moodul Tehnics (Tehnika) >> vali ikoon Registers (Registrid) >> ava Global Users (Globaalsed kasutajad). Vaata, kas kõikide kasutajate kaartidel on lahtris Language (Keel) määratud keel Eesti. Kui ei ole, vali (Ctrl+Enter) sinna Eesti.

3. Vali Põhiaknas ikoon Switch Module (Moodulid), vali moodul System (Üldine) >>vali ikoon Settings (Seadistused) >> ava seadistus Company Info (Ettevõtte andmed) >> kontrolli, et vahelehel “Fonts (Stiilid)” lahtris Language (Keel) on määratud keel. Kui ei ole, vali (Ctrl+Enter) sinna EST.
Kui valikus EST puudub, siis ava System (Üldine) moodulis Settings (Seadistused), vali seadistus Languages (Keeled) ja lisa vabale reale uus keel EST.

Kui oled muudatused sisse viinud, tee oma arvutis programmile restart.

Kui kõigis kolmes seadistuses oli juba eesti keel määratud, kuid programmi töölaud on ikka inglise keeles, siis välju programmist ja sisene uuesti.

Märksõnad:
Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus