Leia kiirelt!

Kas dokumentidele saab lisada artiklite/toodete pilte?Uuendatud 22. august 2016

Müügiarve, müügitellimuse või pakkumise väljatrükil/printimisel saab artilite toodete pilte näidata ja kuvada. Selleks tuleb teha järgnevad seadistused. 

1. Lisa artikli kaardile külge toote pilt JPG formaadis. Avades artikli kaardi ekraanile saad kasutada nuppu “Lisa pilt” (Mac versioonis). Seejärel vali oma arvutist toote pilt.
Alternatiivina võid ka pildi lisada artikli kaardi külge, üleval paremas nurgas “kirjaklambri” alla (Windows versioonis). Vajuta kirjaklambri ikoonile ja avanenud aknasse lohista oma arvuti töölaualt vastava artikli pilt või vali “operatsioonide”(ratta) menüü alt “Lisa fail”. Kõikidele piltide korraga lisamise võimalus hetkel puudub. 

Piltide lisamisest saad lugeda ka SIIT

2. Kui artikli kaartidele on pildid lisatud, siis tuleb dokumendimallile lisada pildi väli (sarnaselt logoga), aga veeruna/tulbana. Näiteks, artiklikoodi veeru asemele või selle ette.
Vali dokumendimalli ülevalt äärest nupp “Pilt” ja joonista hiirega samasuur kast nagu näiteks veerg “Artiklikood”. Avaneb pildi määrangute aken, kus vaikimisi on “Formaat”= 0. Selle asemele tuleb panna väärtus 1. Pildi nime lahter jäta tühjaks. Rea kõrguseks vali suurus 20 või 30, et pilt ära mahuks. 

NB! Kõik veerud tuleb siis seadistada sama suure reavahega, et artikli info jookseks samal real. Arvesta, et pildi lisamisel mahub dokumendile vähem ridu.

3. Kui dokumendimallil muudatused on salvestatud, siis vastava dokumendi trükkimisel ilmuvadki artiklite pildid. 

Vaata ka VIDEOT

Märksõnad:
Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus