Leia kiirelt!

Kas programm saab pakkuda automaatselt seerianumbreid kauba lattu võtmisel?Uuendatud 27. aprill 2021

Seerianumbrid või partiinumbrid omistatakse kaubale lattu sisse võtmisel ehk Standard Booksis lisatakse seeria/partiinumbrid Laosissetuleku sisestamisel. Seerianumbrite ja partiinumbrite funktsionaalsus toimib programmis samamoodi.
Kui seeria- või partiinumber on ette antud (kauba pakenditel), siis on need võimalik käsitsi sisestada laosissetuleku ridadele (B. osal) lahtrisse “Seerianr./Partiinr.

Kui sobib kasutada ettevõttesiseseid seerianumbreid või partiinumbreid, siis on võimalik kasutada automaatset funktsiooni, mis lisab seerianumbri/partiinumbri igale laosissetuleku reale. Selleks toimi järgnevalt:
1) Koosta Laosissetulek (moodul Logistika > Registrid)
2) Sisesta laosissetulek tavapäraselt, sh. täida read artiklitega.
Seerianumbri jälgimiseks tuleb iga kogus (1 tk) sisestada eraldi reale, sest iga ühik saab oma unikaalse seerianumbri. Partiinumbri jälgimiseks võid sisestada ühe partii ühele reale, sest kogu partii saab oma partiinumbri.
3) Kui oled read artiklitega täitnud, siis vali operatsioonide (“hammasratta” ikoon) menüüst valik “Seerianumbrid“.
Programm täidab automaatselt B. lehel veeru “Seerianr./Partiinr.” Kui sissetulekul on mitu seerianumbri jälgimisega artiklit, siis programm suurendab seerianumbrit automaatselt. Järgmise sissetuleku peal jätkab programm viimasest seeria- või partiinumbrist.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus