Leia kiirelt!

Kas saab programmi seadistada nii, et kasutaja ei peaks kauba lähetamisel ise valima partiinumbrit?Uuendatud 31. mai 2017

Üldjuhul valib kasutaja müügidokumentidele käsitsi õige seerianumbri või partiinumbri, vastavalt milline laost ära saadetakse. Aga on ka võimalus lasta programmil täita partiinumbrid automaatselt. Funktsioon on kasutatav ainult Lähetuste dokumentidel. Kasuta selleks Logistika mooduli seadistust “Laoseadistused”.

Automaatne partiinumber lähetusele / Sorteeri partiinumbrid Parim enne kuupäeva järgi
Seerianumbrit kandva artikli lähetamisel pead tavaliselt Seerianumbri ise sisestama, kuna seda ei tehta automaatselt vastavalt FIFO/LIFO arvestusele. Kui on aga tegemist artikliga, millel on vaid partiinumber ning sa oled märkinud selle valiku, sisestuvad Seerianumber ja “Parim enne” kuupäev Lähetusele automaatselt.
Kui tellitakse partiist suurem kogus kaupa, sisaldab Lähetus vajalikku arvu erinevate Seerianumbritega ridu.
Näiteks, partii Seerianumbriga 1 koosneb 10 artiklist ja partii Seerianumbriga 2 samuti 10 artiklist. Sulle esitatakse Tellimus 11 artiklile. Kui see valik on märgitud, koostatakse Lähetus, millel on 2 rida: esimene kogusele 10 ja Seerianumbriga 1 ning teine kogusele 1 ja Seerianumbriga 2.
Seerianumbrite kasutamist alustatakse kõige väiksemast (1 enne 2-te, A enne B-d jne). Kuid kui valik “Sorteeri partiinumbrid Parim enne kuupäeva järgi” on märgitud, kasutatakse esimesena kõige varasema “Parim enne” kuupäevaga partiinumbrit. Ilma Parim enne kuupäevata partiinumbreid kasutatakse esimestena.
Kui Lähetust koheselt ei kinnitata, saad sellel kasutavaid partiinumbreid muuta, kasutades Operatsioonide menüü käsklust “Täida partiinumbrid”.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus