Leia vastused

Kuidas kasutada Retsepte?Uuendatud 28. september 2016

Komplekteeritud artikkel pannakse kokku sinu firmas ostetud komponentidest ja sõltuvalt sellest, kas kasutad Tootmise/Komplekteerimise moodulit või mitte, on Sul kasutada kaht tüüpi komplekteeritud artikleid:

Struktuurartiklid – Kui Tootmise/Komplekteerimise moodulit ei kasutata, tuleb Artikkel sisestada kui struktuurartikkel ning nende üle eraldi laoarvestust ei peeta. Struktuurartikli komponentide laoseise vähendatakse Lähetuse kinnitamisel.

Laoartiklid – Komplekteerimise moodulis koostatakse Tootmised/Komplekteerimised, mis tavaliselt pannakse kokku tootmistellimuse alusel. Tootmise kaardi märkimisel “Lõpetatuks” vähendatakse sisendartiklite laoseise ning suurendatakse väljundartikli laoseisu. Selleks pead nii sisendartiklid kui väljundartikli registreerima Laoartiklitena. Sellised Artiklid saad panna kokku vaid Komplekteerimise moodulis. Enne sellise Artikli lähetamist hoitakse seda laos.

Ka sisendartikkel ise võib omakorda komponentidest koosneda. Sellisel juhul tuleb see koostada Tootmise registris ning registreerida Laoartiklina, selleks et laoseisud muutuksid vastavalt sellele, kui Artikkel komplekteeritakse ja seejärel omakorda uute Artiklite komponendina kasutatakse.

Mõlemat tüüpi Artiklite komplekteerimisel lähtutakse Retseptidest (määratakse vajaminevate sisendartiklite kogused ja vastavad laoliikumised).

Loe retseptide registri kohta lähemalt SIIT

 

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus