Leia kiirelt!

Kuidas koostada Kulutuse väljamakse Töötlemata kande kaardist?Uuendatud 07. veebruar 2022

Kui impordid Standard Booksi pangaväljavõtte, siis pangatehingud, mis ei ole seotud arvete tasumisega, salvestatakse Finants moodulis “Töötlemata kanded” registrisse. Seal on võimalik tehingu kaardist koostada vajalik dokument, näiteks Väljamakse kaart Kulutuste moodulisse.

 1. Ava Töötlemata Kande kaart ekraanile, millest soovid Kulutuse Väljamakset koostada.
 2. Vali Koosta menüüst > Väljamakse
 3. Avaneb lisaaken, mis annab sulle võimaluse salvestada sarnane vastavus tulevikus saabuvate pangakannete jaoks. Kui tulevikus peaks saabuma pangaväljavõttega tehing, mis vastab nendele tingimustele, siis koostab programm automaatselt Kulutuse Väljamakse kaardi.
  • Salvesta vastavus – Standard Books koostab järgmisel panga väljavõtte importimisel samasuguse laekumise/tasumise/väljamakse juhul kui pangakanne on sarnase tüübiga (ehk panga poolt edastatud sama DomainCode, FamilyCode ja SubfamilyCode tunnustega tehinguid. Neid tunnuseid on võimalik näha Töötlemata kannete registris leheküljel Tehniline info.)
  • Seo meie IBAN’iga – programm koostab järgmisel importimisel samasuguse laekumise/tasumise/väljamakse juhul kui väljal “Meie IBAN”on sama IBAN.
  • Seo nende IBAN’iga – programm koostab järgmisel importimisel samasuguse laekumise/tasumise/väljamakse juhul kui väljal “Nende IBAN”on sama IBAN.
  • Seo selgitusega – programm koostab järgmisel importimisel samasuguse laekumise/tasumise/väljamakse juhul kui väljal “Selgitus”on sama või sarnane selgituse välja tekst.
   Kui soovid, et programm otsib selgituse väljalt osalist kattuvust, siis sisesta väljale lihtsalt soovitud tekst. Näiteks: Arve.
   Kui soovid, et programm otsib selgituse väljalt täpset vastet, siis tuleb kasutada jutumärke. Näiteks: „Arve nr. X“

Pärast „Koosta“ nupu vajutamist koostatakse Väljamakse ja avaneb ekraanile. Lisaks loob programm uue rea „Pangakannete vastavuste“ seadistusse (moodul Finants). Selle rea alusel koostab Standard Books tulevikus samade tunnustega pangatoimingutest samasugused väljamakse.

Juhul kui märkisid mitu linnukest, peavad automaatse väljamakse koostamiseks kõik tingimused olema täidetud.

 

(SEB, SWEDBANK, LHV, pangakannete, pangakanded)

Märksõnad:
Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus