Leia kiirelt!

Kuidas sisestada uut korterit?Uuendatud 11. oktoober 2017

Korteriühistu mooduli kasutamiseks peab sisestama vähemalt ühe korteri maja kohta. Korterite arv ei ole piiratud. Enne korterite sisestamist peavad olema sisestatud Majad ja Kontaktid.

Uue korteri sisestamiseks vali moodulis Korteriühistu register Korterid. Vali Koosta menüüst “Uus Korter”. Avaneb uus tühi korteri kaart.
Kui soovid sisestada olemasoleva korteriga sarnast korterit, on võimalik kasutada Koopia valikut.

Korter: määra korterile kood. NB! Võib kasutada ainult numbreid.
Maja: vali maja, Ctrl+Enter klahviga.
Pind: sisesta korteri üldpind.
Klient: sisesta klient, kasutades Aseta funktsiooni (Ctrl+Enter). Väljalt lahkudes täidetakse automaatselt Kliendi nime väli. Info võetakse kliendikaardilt.
Köetav pind: sisesta korteri köetav pind.
Elanike arv: sisesta korteri elanike arv.
Kasutusel: kui korter on kasutusel, siis märgi valik “Kasutusel”.
Veemõõtjad: kui korterisse on paigaldatud veemõõdikud, siis märgi valik “Veemõõtjad”. Kui jätad märkimata, siis ei saa sellele korterile Näitude registris sisestada alg- ja lõppnäite.
Gaasimõõtjad: kui korterisse on paigaldatud gaasimõõdikud, siis märgi valik “Gaasimõõtjad”. Kui jätad märkimata, siis ei saa sellele korterile Näitude registris sisestada alg- ja lõppnäite.
Elektrimõõtjad: kui korterisse on paigaldatud elektriarvesti, siis märgi valik “Elektrimõõtjad”. Kui jätad märkimata, siis ei saa sellele korterile Näitude registris sisestada alg- ja lõppnäite.

Märksõnad:
Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus