Leia vastused

Kuidas tekivad tootmise kaardile Töökulu väärtused?Uuendatud 17. oktoober 2017

See väärtus võetakse vaikimisi Retsepti kaardilt. Tööjõukulu peegeldab töötajate aja kulu, mis kulus toote valmistamiseks.

Sisesta tööjõu kulu mõnele komponendi reale. Kui Tootmise kaardist tekib finantskanne, siis krediteeritakse Töökulu kontot. Kui sisestad Töökulu juhuslikult valmistoote reale, siis tekib vale finantskanne ja töökulu debiteeritakse. 
Tööjõu kulu võib sisestada igale komponendi reale. Tööjõu kulukonto võetakse vaikimisi Kuluarvestuse seadistusest. Erijuhtudel võetakse konto artikliklassi kaardilt, kui oled Kuluarvestuse seadistuses märkinud valiku “Kasuta konteerimisel artikliklasse”.

Kuigi töökulu tuleb sisestada Sisse veeru alla, ei sõltu summa Sisse kogusest. Näiteks, kui töökulu on 10 eur, siis sisesta 10 (mitte 5 eur ja Sisse kogus 2).
Töökulu peab olema kogu kulu. Näiteks, kui valmistoote Välja kogus on 2, siis see tähendab, et Retsepti 1 komplekt koostab 2 valmistoodet lattu. Kui nende kahe valmistoote komplekteerimise töökulu oli 10 eur, sisesta 10 Tööjõukulu lahtrisse. Ära sisesta ühikuhinnaks 5.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus