Leia vastused

Ladu muutva dokumendi kinnitamisel ilmub teade “On laosissetulekuid, mille kuupäev on varasem”?Uuendatud 30. august 2022

Teade viitab sellele, et programmis on aktiveeritud lao kronoloogia jälgimine ja kinnitamata kaartide hoiatus.
Kuna laos on FIFO kuluarvestuse kasutamisel oluline jälgida dokumentide kronoloogilist sisestamist, siis ei luba programm kinnitada uuema kuupäevaga dokumenti (näiteks Lähetus), kui on mingi varasema kuupäevaga laodokument (näiteks Laosissetulek) kinnitamata.

Kulujärjekorra kulumudel võimaldab pidada väga täpset laoväärtuste arvestust, eriti kui Artikli ostuhinnad võivad erineda. Kuid selle täpsuse tagamiseks peab olema järjekindel. Et FIFO (esimesena sisse, esimesena välja) väärtused oleksid programmis õiged, tuleb kõik laodokumendid sisestada rangelt kronoloogilises järjekorras. Ära kunagi registreeri Laosissetulekut eelmise päeva kuupäevaga, kui oled juba sisestanud Laosissetuleku tänase kuupäevaga. Samamoodi ka Lähetuste ja Laomahakandmistega. Samuti on soovitatav laotoimingud nende esmakordsel salvestamisel kinnitada. Ära kinnita varem registreeritud kinnitamata Laosissetulekut, kui on olemas hilisemad kinnitatud Laosissetulekud, v.a. juhul, kui sa muudad sellel ka kuupäeva.

Võimalikud teated lao dokumentide sisestamisel:
“On lähetusi, mille kuupäev on varasem”
“On arveid, mille kuupäev on varasem”
“On laomahakandmisi, mille kuupäev on varasem”
“On laosissetulekuid, mille kuupäev on varasem”
“Eksisteerivad varasemad Tagastatud kaubad tarnijatele, mis ootavad kinnitamist”

“Hilisemad kaardid, mis muudavad ladu, on juba registreeritud. Kõige varasem kuupäev, mida saad sellel kaardil kasutada on …” 

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus