Leia vastused

Mida näitab aruanne “Parim enne nimekiri”?Uuendatud 14. märts 2023

Selles aruandes esitatakse kõik hetkel Laos olevad seeria- või partiinumbrit kandvad Artiklid. Aruandes näed Artikli koodi ja nimetust, seeria- või partiinumbrit, Parim enne kuupäeva, kogust, baashinda ja väärtust.

Periood – Sisesta aruandeperioodi algus- ja lõpukuupäevad. Aruandesse kaasatakse seeria- või partiinumbrit kandvad artiklid, mille Parim enne kuupäev langeb siin määratud vahemikku (samuti artiklid, millel ei ole Parim enne kuupäeva määratud).
Artikkel – Kui soovid aruannet teatud artiklite kohta, sisesta artikli kood või koodide vahemik(eraldades kooloniga).
Artikliklass – Kui soovid aruannet vaid teatud Klassi kuuluvate artiklite kohta, sisesta Artikliklassi kood.
Artikliklassifikaator – Kui soovid aruannet vaid teatud Klassifikaatoritega artiklite kohta, sisesta artikliklassifikaatori kood.
Ladu – 
Kui soovid aruannet teatud lao kohta, sisesta lao kood.
Osakond – Sisesta osakonna kood, kui soovid aruannet vaid teatud osakonnale määratud artiklite kohta (osakond määratakse artikli kaardi Lao osale).
Valuutakurss – Kui kaup võeti lattu valuutahindade ja -väärtustega, võid laoväärtuse arvutada kas Laosissetuleku päeva (FIFO põhimõte) või hetke kursi alusel. Soovitatav on kasutada Laosissetuleku päeva kurssi, kuna nii arvutatakse samad väärtused, mis on artiklite FIFO väärtused.
Arvestusmeetod – Aruandes esitatavad laoväärtused võid arvutada Baashinna (jaehind artikli kaardi Hindade lehelt või Ostuhinna (FIFO ostuhind Laosissetulekult) põhjal.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus