Avaleht> Kasutajatugi> Moodulid> Logistika/Ladu> Aruanded> Mida näitab aruanne “Täitmata ostutellimused” Logistika moodulis?

Sisesta märksõna või vaata all asuvast teemade menüüst

Uuendatud 19. märts 2021

Mida näitab aruanne “Täitmata ostutellimused” Logistika moodulis?

Selles aruandes esitatakse sisestatud täitmata Ostutellimusi, st Ostutellimused, mille kohta ei ole koostatud Laosissetulekuid. Kinnitamata Laosissetulekutega Ostutellimused loetakse täidetuks ja neid aruandes ei näe. Soovi korral võid aruandesse kaasata Ostutellimused osaliste Laosissetulekutega. Aruandes näed Ostutellimuse numbrit, kuupäeva, tarnijat ja Tellimuse täitmata summat.

Ostutellimus – Võid tellida aruande ühe Ostutellimuse või Ostutellimuste vahemiku kohta.

Artikkel – Võid tellida aruande teatud artiklit puudutavate Ostutellimuste kohta. Aruande kokkuvõtlikus versioonis esitatavad summad on kogu tellimuse, mitte ainuüksi valitud artikli kohta.

Tarnija – Kui soovid aruannet teatud tarnija Ostutellimuste kohta, sisesta tarnija kood.

Klassifikaator – Kui soovid näha teatud Klassifikaatorit kandvate tarniijate Ostutellimusi, sisesta siia see Klassifikaator. Kui jätad välja tühjaks, näed aruandes Tellimusi kõikidele tarnijatele, nii Klassifikaatoriga kui ilma. Kui sisestad mitu komadega eraldatud Klassifikaatorit, näidatakse vaid selliste tarnijate Tellimused, kes kannavad kõiki valitud Klassifikaatoreid. Kui sisestad mitu plussmärgiga eraldatud Klassifikaatorit, näidatakse sellistetarnijate Tellimused, kes kannavad vähemalt ühte valitud klassifikaatoritest. Kui sisestad Klassifikaatori ette hüüumärgi, jäetakse aruandest välja vaid selliste hankijate Tellimused, kes kannavad antud Klassifikaatorit.

Klassifikaatori tüüp – Sisesta Klassifikaatori tüüp, kui soovid aruandes näha antud tüüpi Klassifikaatoreid kandvate hankijate Ostutellimusi. Kui jätad välja tühjaks, kaasatakse kõik tarnijad, nii Klassifikaatoriga kui ilma. Kui sisestad mitu komadega eraldatud tüüpi, kaasatakse aruandesse ükskõik millist valitud tüüpi Klassifikaatorit kandvate hankijate Ostutellimused.

Artikliklassid – Võid tellida aruande teatud Klassi(desse) kuuluvate artiklite Ostutellimuste kohta. Aruande kokkuvõtlikus versioonis esitatavad summad on kogu tellimuse, mitte ainuüksi valitud artikliklassi kuuluvate artiklite kohta.

Planeeritud lähetus – Kui soovid aruannet Ostutellimuste kohta, mille kaup peaks saabuma teatud kuupäeval (Planeeritud lähetuse kuupäev määratakse Ostutellimuse ‘Kuupäevade’ kaardil ja ‘Artiklite’ kaardi D.osal), sisesta siia see kuupäev. 

Ladu – Võid tellida aruande teatud lattu tellitud artiklite Ostutellimuste kohta (Ladu määratakse Ostutellimuse ‘Lähetusaadressi’ kaardil).

Projekt – Võid tellida aruande teatud Projektiga seotud Ostutellimuste kohta. Siin arvestatakse Projekti nii Ostutellimuse ‘Tingimuste’ kaardilt kui Ostutellimuseridade C.osalt. Kui Ostutellimuse erinevad read on seotud erinevate Projektidega, näidatakse aruandes vaid valitud Projektiga seotud read. Tellimuseread, millele pole Projekti määratud C.osal, seotakse projektiga ostutellimuse Tingimuste kaardilt.

Ot.klass – Võid tellida aruande teatud ostutellimuste klassi kuuluvate Ostutellimuste kohta.

Näita ainult täielikult saamata artikleid – Kui soovid aruannet osaliselt saabunud Ostutellimuste kohta ning oled märkinud valiku Detailne või Tellimuseread, kaasatakse selle valikuga aruandesse ainult täitmata või osaliselt saabunud Ostutellimuseread. Kui see valik on märkimata, esitatakse kõik read (st ka täies ulatuses saabunud read).

K.a. min. tellimuse summa – Kui see valik on märgitud, näed aruandes iga Tellimuse kohta ka hankijale määratud minimaalset tellimuse summat (‘Tingimuste’ kaardilt). See kehtib ainult valikute Kokkuvõte ja Detailne puhul.

Näita kokkuvõttes planeeritud lähetuse kuupäeva – Aruande kokkuvõtlikus versioonis esitatakse tavaliselt Ostutellimuse kuupäev. Kui soovid selle asemel näha Planeeritud lähetuse kuupäeva, märgi antud valik.

Esitus – Määra nende valikutega aruande detailsus.
Kokkuvõte – Selle valikuga esitatakse aruandes Ostutellimuse number, kuupäev, hankija nimi. Lisaks näidatakse Tellimuse veel saabumata osa summa või kogus, sõltuvalt sellest, kas on märgitud valik Summad või Kogused.
Detailne – Selle valikuga näed lisaks Tasumistingimust ja Planeeritud lähetuse kuupäeva. Samuti esitatakse aruandes iga Ostutellimuserea kohta artiklikood ja nimetus ning erinevad summad või kogused, sõltuvalt sellest, kas on märgitud valik Summad või Kogused.
Tellimuseread – Selle valikuga esitatakse aruandes minimaalne informatsioon (tellimuse number, kuupäev ja Planeeritud lähetuse kuupäev). Kõigi tellimuseridade kohta esitatakse artikli kood ning erinevad summad või kogused, sõltuvalt sellest, kas on märgitud valik Summad või Kogused.

Esitus – Siin vali, kas aruandes näidatakse summad või kogused.
Summad – Kokkuvõtlikus versioonis näed iga Ostutellimuse täitmata summat. Detailses ja Tellimuseridade versioonides näed iga Ostutellimuserea täitmata kogust ja summat ning ühikuhinda.
Kogused – Kokkuvõtlikus versioonis näed iga Ostutellimuse täitmata kogust. Detailses versioonis näed iga Ostutellimuserea tellitud, saadud, arvega ja täitmata kogust. Tellimuseridade versioonis näed iga Ostutellimuserea tellitud, saadud ja täitmata kogust.

Vali – Vali, milliste Ostutellimuste kohta aruannet soovid. Võid märkida ka mitu valikut.
Lähetamata – Aruandesse kaasatakse vaid Ostutellimused, mille kohta pole registreeritud Laosissetulekuid. Kui Ostutellimuse kohta on olemas kasvõi kinnitamata osaline Laosissetulek, tellimust aruandes ei näidata.
Osal. lähetatud – Selle valikuga kaasatakse aruandesse osaliselt täidetud Ostutellimused. Aruandes näed veel saamata summasid ja koguseid.

Kas see juhend aitas sul lahendust leida?

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus

Standard Books katab kõik sinu ettevõtte vajadused

13. mai 2024

Standard Booksi äritarkvaras on ligi… Loe edasi

Majanduse ilmaennustus – kas äike või päike?

14. juuni 2024

Eesti majanduse hetkeolukorrast ja tulevikuväljavaadetest… Loe edasi

Willenbrock Baltic OÜ: tööleheveebi abil seadmete teenindusprotsessid ülevaatlikuks!

11. juuni 2024

Raske- ja laotehnika edasimüüja Willenbrock… Loe edasi

Muuda tootmis- ja müügiprotsessid tarkvara abil sujuvaks.

07. juuni 2024

Kiiresti muutuvas ärimaailmas on ettevõtete… Loe edasi