Leia vastused

Mida tähendab “Hier.Objektid” Objekti kaardil?Uuendatud 30. oktoober 2014

Sellesse lahtrisse sisestatakse kõik need objektid, mis alati kaasnevad sisestatava objektiga. Näiteks: Selleks et saada ülevaadet töötaja Mati kulutuste kohta, on mul sisestatud objektina töötaja MATI. Iga kord kui töötaja Mati tekitab mingi kulu sisestan ma objekti MATI. Kuna ma soovin ka teada saada kulutusi kogu osakonna kohta kokku ja Mati töötab osakonnas nr.1, seega alati, kui töötaja Mati midagi kulutab, on see ka ühtlasi tema osakonna kulutus.
Seega pean ma kandele märkima objektiks MATI ja veel lisaks OSAK1. Selleks et ei peaks tegema topelt sisestamist, seadista objekt MATI kaardile Hier.Objektiks OSAK1. Nüüd, kui sisestada objekt MATI finantskandele või ostuarvele, siis sisestub automaatselt ka objekt OSAK1. Hierarhilisi objekte võib ka olla mitu. Objektide eraldajaks sellisel juhul on koma.

Pane tähele, et hierarhilised objektid ilmuvad vaid finantskannetele ja ostuarvetele. Kui sisestad objekti müügiarvele, siis hier.objekt kohe nähtavale ei ilmu, kuid müügiarvest tekkinud finantskandele ilmuvad seotud objektid.
Müügiarvete mooduli aruanded saab vaadata ainult arvetel nähtavate objektide kohta. Finants mooduli aruannetes on näha finantskannetel ilmunud objektid.

Siin mõned täpsemad näited kasutusest (ingli.k): hansamanuals.com

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus