Leia vastused

Mida tähendavad erinevad menüüd programmi üleval ääres?Uuendatud 18. oktoober 2016

Vali menüüsid hiirega nagu teistes programmides ikka. Vastavad klahvikombinatsioonid on ära toodud menüükäskluste kõrval. Menüükäsklused, mida ei saa kasutada, on helehallis kirjas või varjutatud. Windows ja Mac arvutites on klahvikombinatsioonid erinevad.

Fail menüüd kasuta lehekülje ja printeri seadistamiseks. Samuti saad siit anda käskluse põhiakna esiplaanile toomiseks ning teha automaatse sisenemise valiku.

Edit/Redigeeri menüü käsklused käivad tekstide ja väljade kohta. Kaartide või dokumentide sisestamisel kasuta tekstide kopeerimiseks ja kustutamiseks vastavaid käsklusi.

Kaart menüü sisaldab käsklusi kaartide või dokumentide avamiseks, sisestamiseks, muutmiseks ja kustutamiseks. Igat kaarti, näiteks kinnitatud arvet, kustutada ei saa. Kaardi kustutamiseks peab selle avama kaardiaknas. Ainult e-maile kustutatakse sirvimisaknast. Kaardi kustutamisel avatakse ekraanile järgmine kaart samas registris. Tühistada saab ainult arveid, ostuarveid, tegevusi, kulutusi ja väljamakseid. Kaardi tühistamisel kustutatakse ka sellega seotud kanded Finants moodulist. Tühistatud kaardil on kõik väljad punase joonega läbi kriipsutatud.

Aken menüüst korraldad akende asetust töölaual. Saad kõik avatud aknad sulgeda või muuta nende asetust.

Info menüüst leiad informatsiooni HansaWorldi tarkvara omanikuõiguste, programmi versiooni ja litsentsi omaniku kohta. Lingilt “Abi” avad juhendite veebilehe.

Vaata programmi menüüde tutvustavat videot SIIT

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus