Sisesta märksõna või vaata all asuvast teemade menüüst

Uuendatud 09. aprill 2024

Mida tähendavad erinevad värvid müügitellimuste sirvimise aknas?

Müügitellimused asuvad moodulis Müügihaldus > Registrid > Tellimused. Registri avamisel avaneb nimekiri sisestatud tellimustest, mille hetkeseis on visuaalselt kohe nähtav ja tähistatud eri värvidega.
Ridade märkimine eri värvidega toimub automaatselt, kui on aktiveeritud seadistus moodulis Müügihaldus > Seadistused > Tellimuste seadistused > valik “Kuva sirvi aknas värve“.

 

Värvide ja hetkeseisude tähendused:
(hetkeseisu saad kontrollida koguste järgi tellimuse ridadel, osa D)

VALGE (või värvitu)
– Tellimusest pole koostatud (osalist või täielikku) Lähetust JA pole koostatud (osalist või täielikku) müügiarvet. Tellimuse D osal ridadel on tühjad veerud “Läh. 1”, “Läh. 2” ja “Arveld.”

KOLLANE –
A) Tellimusest on koostatud osaline Lähetus (kinnitamata või kinnitatud), kuid tellimus on täelikult arveldamata ehk tellimusest pole koostatud müügiarvet.
Näiteks:
– Kui tellimusest on koostatud osaline Lähetus (kinnitamata), siis ridadel D osal on “Läh. 1” < “Kogus” ja veerud “Läh. 2”,  “Arveld.” on tühjad.
– Kui tellimusest on koostatud osaline Lähetus (kinnitatud), siis ridadel D osal on “Läh.2” < “Kogus” ja veerg “Arveld.” on tühi.

B) Tellimusest on koostatud osaline või täelik Müügiarve (kinnitatud), kuid tellimus on osaliselt või täielikult lähetamata.
Näiteks:
– Kui tellimus on osaliselt arveldatud ja täielikult lähetamata, siis ridadel D osal on “Arveld.” < “Kogus” ja veerud “Läh.1”, “Läh.2” tühjad.
– Kui tellimus on osaliselt arveldatud ja osaliselt lähetamata, siis ridadel D osal on “Arveld.” < “Kogus” ja veerud “Läh.1”, “Läh.2” < “Kogus“.
– Kui tellimus on täielikult arveldatud ja täielikult lähetamata, siis ridadel D osal on “Arveld.” = “Kogus” ja veerud “Läh.1”, “Läh.2” on tühjad.
– Kui tellimus on täielikult arveldatud ja osaliselt lähetamata, siis ridadel D osal on “Arveld.” = “Kogus” ja veerud “Läh.1”, “Läh.2” < “Kogus”.

 

PUNANE
Tellimus on täielikult lähetatud, aga osaliselt või täielikult arveldamata.
Näiteks:
– Kui Tellimus on täielikult lähetatud, aga täielikult arveldamata, siis ridadel D osal on “Läh.2” = “Kogus” ja “Arveld.” veerg on tühi.
– Kui Tellimus on täielikult lähetatud, aga osaliselt arveldamata, siis ridadel D osal on “Läh.2” = “Kogus” ja “Arveld.” < “Kogus”

 

ROHELINE
 Tellimus on täielikult lähetatud ja täielikult arveldatud ehk ridadel on D osal “Läh.2” = “Kogus” ja “Arveld.” = “Kogus”

 

HALL
 Tellimusel on märgitud linnuke “Suletud”. Koguseid ei arvestata D osal.


(värvilised)

Kas see juhend aitas sul lahendust leida?

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus

Standard Booksi versiooniuuendus, kevad 2024

22. aprill 2024

Standard Booksil on valminud uus versioon… Loe edasi

Willenbrock Baltic OÜ: tööleheveebi abil seadmete teenindusprotsessid ülevaatlikuks!

18. aprill 2024

Raske- ja laotehnika edasimüüja Willenbrock… Loe edasi

Flow Finance’i jaoks on Standard Books alati esimene valik

18. aprill 2024

Raamatupidamisteenust pakkuva Flow Finance´i jaoks… Loe edasi