Leia kiirelt!

Mida teeb Tootmiste sirvimise aknas Koosta menüü valik “Tooted”?Uuendatud 02. oktoober 2017

Ava Komplekteerimise moodulis register Tootmised. Sirvimise akna Koosta menüü valikuga (“Koosta tooted”) koostatakse Tootmise kaardid, võrreldes iga Retsepti kaardil oleva laoartikli laoseisu võimaliku minimaaltasemega. Koostatud Tootmise kaardid salvestatakse kinnitamata kujul.
Võrreldes artiklite laoseise, võetakse arvesse lubatud minimaaltase (artikli kaardil), täitmata Müügitellimused ja kinnitamata Tootmiste kaardid. Seega ei koostata uut Tootmise kaarti näiteks laoartiklile lubatud minimaaltasemega 1, kui eksisteerib juba kinnitamata Tootmise kaart.
Kuna selle funktsiooniga koostatud Tootmise kaardid salvestatakse kinnitamata kujul, ei arvestata komponentide laoseise ega jälgita seerianumbreid. Kogus leitakse igale Tootmise kaardile vastavalt Retseptile (“Norm. tood. kogus”), seda ei mõjuta lao puudujäägid.

Valides Koosta menüüst ‘Toode’, avaneb dialoogiaken. Täida artikli väli, kui soovid, et funktsioon kontrolliks mingi artikli või artiklite vahemiku laoseisu. Täida artikliklassi väli, kui soovid, et funktsioon kontrolliks mingisse artikliklassi kuuluvate artiklite laoseisu.

Osuta Käivita ning Tootmise kaardid koostatakse. Kui uued kaardid on koostatud, saad neid vaadata, vajadusel muuta ning kinnitada.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus