Leia vastused

Mida teeb Tootmiste sirvimise aknas Koosta menüü valik “Tootmised”?Uuendatud 27. september 2022

Ava Komplekteerimise moodulis register Tootmised. Sirvimise akna Koosta menüü valikuga Tootmised koostatakse uued Tootmise kaardid igale (Laoartikkel tüüpi) artiklile, mis on seotud Retseptiga ning ei ole täidetud lao minimaaltase.
Funktsioon koostab Tootmise kaardid nende artiklite jaoks, millel ei ole täidetud minimaalne laoseis. Loodud Tootmise kaartidel on Hetkeseis = Koostatud.

Funktsioon kontrollib artikli laoseisu, minimaaltaset (Artikli kaardil), täitmata Müügitellimusi ja “Lõpetatud” hetkeseisuga Tootmiste kaarte. Seega ei koostata uut Tootmise kaarti näiteks laoartiklile lubatud minimaaltasemega 1 tk, kui eksisteerib juba “Lõpetatud” Tootmise kaart.

Kuna selle funktsiooni eesmärk on fikseerida valmistoodete lattu võtmine ja Tootmise kaardid tekivad “Koostatud” hetkeseisuga, siis ei arvestata komponentide laoseise ega jälgita seerianumbreid.

Valides Koosta menüüst “Tootmised“, avaneb dialoogiaken. Täida väli “Artikkel“, kui soovid, et funktsioon kontrolliks mingi artikli või artiklite vahemiku laoseisu. Täida väli “Artikliklass“, kui soovid, et funktsioon kontrolliks mingisse artikliklassi kuuluvate artiklite laoseisu.

Osuta Käivita ning Tootmise kaardid koostatakse. Kui uued kaardid on koostatud, saad neid vaadata, vajadusel muuta ning märkida hetkeseis “Lõpetatud“.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus