Avaleht> Kasutajatugi> Moodulid> Komplekteerimine> Registrid> Tootmised> Mida teeb Tootmiste sirvimise aknas Koosta menüü valik “Tootmised”?

Sisesta märksõna või vaata all asuvast teemade menüüst

Uuendatud 27. september 2022

Mida teeb Tootmiste sirvimise aknas Koosta menüü valik “Tootmised”?

Ava Komplekteerimise moodulis register Tootmised. Sirvimise akna Koosta menüü valikuga Tootmised koostatakse uued Tootmise kaardid igale (Laoartikkel tüüpi) artiklile, mis on seotud Retseptiga ning ei ole täidetud lao minimaaltase.
Funktsioon koostab Tootmise kaardid nende artiklite jaoks, millel ei ole täidetud minimaalne laoseis. Loodud Tootmise kaartidel on Hetkeseis = Koostatud.

Funktsioon kontrollib artikli laoseisu, minimaaltaset (Artikli kaardil), täitmata Müügitellimusi ja “Lõpetatud” hetkeseisuga Tootmiste kaarte. Seega ei koostata uut Tootmise kaarti näiteks laoartiklile lubatud minimaaltasemega 1 tk, kui eksisteerib juba “Lõpetatud” Tootmise kaart.

Kuna selle funktsiooni eesmärk on fikseerida valmistoodete lattu võtmine ja Tootmise kaardid tekivad “Koostatud” hetkeseisuga, siis ei arvestata komponentide laoseise ega jälgita seerianumbreid.

Valides Koosta menüüst “Tootmised“, avaneb dialoogiaken. Täida väli “Artikkel“, kui soovid, et funktsioon kontrolliks mingi artikli või artiklite vahemiku laoseisu. Täida väli “Artikliklass“, kui soovid, et funktsioon kontrolliks mingisse artikliklassi kuuluvate artiklite laoseisu.

Osuta Käivita ning Tootmise kaardid koostatakse. Kui uued kaardid on koostatud, saad neid vaadata, vajadusel muuta ning märkida hetkeseis “Lõpetatud“.

Kas see juhend aitas sul lahendust leida?

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus

Standard Books katab kõik sinu ettevõtte vajadused

13. mai 2024

Standard Booksi äritarkvaras on ligi… Loe edasi

Majanduse ilmaennustus – kas äike või päike?

14. juuni 2024

Eesti majanduse hetkeolukorrast ja tulevikuväljavaadetest… Loe edasi

Willenbrock Baltic OÜ: tööleheveebi abil seadmete teenindusprotsessid ülevaatlikuks!

11. juuni 2024

Raske- ja laotehnika edasimüüja Willenbrock… Loe edasi

Muuda tootmis- ja müügiprotsessid tarkvara abil sujuvaks.

07. juuni 2024

Kiiresti muutuvas ärimaailmas on ettevõtete… Loe edasi