Leia vastused

Milleks kasutatakse lahtrit “Loe vöötkood”?Uuendatud 29. november 2022

See funktsioon võimaldab skänneerida toodete vöötkoode, et lihtsustada dokumentide sisestamist Standard Books programmis. Näiteks: kaupade lattu võtmisel, komplekteerimisel või inventuuride tegemisel.

Eeltingimused:

    1. Arvutiga on ühendatud vöötkoodiskänner;
    2. Toodete pakenditel on kasutusel vöötkoodid;
    3. Standard Booksis on artikli kaartidel täidetud väli “Vöötkood” ( või “EAN kood“või”Alternatiivkood“).

Kasutamine:
– Paiguta hiire kursor lahtrisse “Loe Vöötkood“;
– Skänneeri toote pakendilt vöötkood;
– Standard Books leiab andmebaasist vöötkoodile vastava artikli asetab selle dokumendi ridadele ja koguseks tekib 1. Kui skanneeritud artikkel juba on dokumendil, siis suurendatakse artikli kogust 1 võrra (v.a seerianumbri ja partiinumbri jälgimisega artiklitel).
Kui programm ei tuvasta sisestatavat vöötkoodi, siis ilmub artikli reale tekst “Vigane vöötkood” (eeldusel, et on aktiveeritud moodul Logistika > Seadistused > Laoseadistused > valik “Ignoreeri skaneerimisel hoiatus“)

Kui artikli kaardi on peal märgitud valik Seerianumbri jälgimine = Seerianumber, siis artiklikoodi lahtrist lahkudes avaneb aken, kus saab valida (ctrl+enter) seerianumbri.
Kui artikli kaardi on peal märgitud valik Seerianumbri jälgimine = Partiinumber, siis dokumendile lisatakse iga skänneeritud partiinumber alati eraldi reale.

Samanimeline lahter on kasutatav dokumentidel: Laosissetulekud, Lähetused, Laomahakandminsed, Laoliikumised, Tagastatud kaubad, Tagastatud kaubad tarnijale, Inventuurid, Laoümberhindlused, Ostutellimused, Müügitellimused, Pakkumised, Müügiarved.

 

(vöötkood, triipkood, ribakood, lugeja, skänner, skanner, etiketiprinter)

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus