Avaleht> Kasutajatugi> Moodulid> Projektiarvestus> Veel Projektiarvestusest> Milleks kasutatakse Projektiarvestuse moodulit?

Sisesta märksõna või vaata all asuvast teemade menüüst

Uuendatud 06. jaanuar 2017

Milleks kasutatakse Projektiarvestuse moodulit?

Projektiarvestuse moodul on mõeldud peamiselt teenindusettevõtetele. Sellised firmad esitavad oma klientidele arved tehtud töötundide või ka päevade eest. Paljudel juhtudel lisanduvad ostetud materjalid ja kaubad. Hinnad võivad kujunenda väga erinevalt sõltuvalt töötaja kvalifikatsioonist, konkreetsest ülesandest ja ka kliendist. Samas võib projektil olla eelnevalt kokku lepitud kindel hind.

Vajadus projektiarvestuse süsteemi järele võib tekkida ka väikses firmas, niipea kui päevakorda kerkivad keerukamad projektid. Kui väikesed konsultatsioonifirmad jõuavad 20 – 30 konsultandini, on see piir käes. Edasisel laienemisel on vaja juba mitut juhti, et firma müük ja töökorraldus ei kannataks. Lihtsustades projektijuhtimist, võimaldab Books seda punkti edasi lükata. Teenindusettevõtte jaoks on töötaja aja õige kasutamine väga olulise tähtsusega. Tund aega tasuta osutatud teenust on firma jaoks kaotatud raha, mida tagasi ei saa. 

Booksi Projektiarvestuse moodul võimaldab igal töötajal täita ise oma Ajatabeleid, soovitavalt iga päev. Ajatabeleid jälgivad juhid ning enne Arvete koostamist peavad need olema kinnitatud. Seda võiks teha iganädalaseslt. Enne Arvete koostamist saab parandada võimalikud vead ning vajadusel teha muudatusi. Kuni kinnitamiseni on Ajatabelid vabalt muudetavad. Selle mooduli põhifunktsiooniks on koguda kokku informatsioon iga projekti raames tehtud töötundide ning kasutatud materjalide ja osutatud teenuste kohta. Kui see informatsioon on olemas, saab seda võrrelda eelarvega, kontrollida, vajadusel muuta ning esitada selle põhjal kliendile arve. See moodul keskendub tuludele, mitte kuludele. Kulude üle peetakse automaatselt arvestust Finantsmoodulis

Kas see juhend aitas sul lahendust leida?

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus

Standard Books katab kõik sinu ettevõtte vajadused

13. mai 2024

Standard Booksi äritarkvaras on ligi… Loe edasi

Majanduse ilmaennustus – kas äike või päike?

14. juuni 2024

Eesti majanduse hetkeolukorrast ja tulevikuväljavaadetest… Loe edasi

Willenbrock Baltic OÜ: tööleheveebi abil seadmete teenindusprotsessid ülevaatlikuks!

11. juuni 2024

Raske- ja laotehnika edasimüüja Willenbrock… Loe edasi

Muuda tootmis- ja müügiprotsessid tarkvara abil sujuvaks.

07. juuni 2024

Kiiresti muutuvas ärimaailmas on ettevõtete… Loe edasi