Leia vastused

Programmi esmakordsel käivitamisel küsib Skype, kas lubada programmil Skype’i kasutadaUuendatud 18. oktoober 2016

Kui Te ei soovi lubada programmi ja Skype’i vahelist ühendust, siis vajutage “Do not allow this program to use Skype”. Sel juhul ei saa teha ega vastu võtta Skype’i kõnesid läbi programmi.

Skype-ga integratsiooniga saate alustada Skype kõnesid ja vestlusi läbi “Business Communicator” akna (telefonitoru pildiga ikoon Põhiakna päises). Ühtlasi näete oluliste klientide ning hankijate sissetulevate ning väljaminevate Skype’i kõnede ajalugu. 

Kui lubate programmil Skype’iga suhelda, siis vajutage “Allow this application to use Skype”.

Olenevalt operatsioonisüsteemist ning Skype’i versioonist võib aknas olla ka kolmas valik “Allow this program to use Skype, but ask again in the future”. Selle valiku puhul peate iga Enterprise’i käivitamise korral valima, kas lubate ühenduse Skype’iga. 

Kui soovite hiljem siiski kahe programmi vahelist ühendust luua, siis avage Skype tarkvara ning (Windowsis) valige Skype’i menüüribalt ‘Tööriistad’ ning ‘Seaded’. Avanenud aknas valige vasakpoolsest menüüst ‘Veel’ ning ‘Täpsemad seaded’. Lehe allosas vajutage valikule ‘API ligipääsu reguleerimine’. Mac puhul valige Skype’i menüüst ‘API ligipääsu reguleerimine’. Eemaldage avanenud aknast kõik HansaWorld’iga seotud read ning taaskäivitage Standard Books või ERP programm.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus