Leia vastused

Seadistus “Süsteemisisesed märguanded”Uuendatud 24. märts 2022

Moodul Ettevõtte märguanded > Seadistused > Süsteemisisesed märguanded

Kui sinu andmebaasis on mitu ettevõtet, siis see seadistus on ühine kõikidele ettevõtetele. Kui seadistad või muudad seadistust, siis rakendub muudatus automaatselt kõikides ettevõtetes.

Alarmi tegevus, kui e-mailide järjekord on peatunud / Tegevusetüüp
Märgi see valik, kui soovid, et sinu ettevõtte peakasutajat või administraatorit teavitatakse iga kord kui E-mailide järjekord on peatunud. See funktsioon kontrollib E-mailide järjekorda iga 5 minuti järel. Kui järjekorras on mõni saatmata e-mail, mis on ootel olnud vähemalt 2 minutit, arvab süsteem, et järjekord on peatunud ja teade saadetakse välja.
Teade saadetakse Tegevuse kaardina peakasutajale.  Määra linnukese kõrval ka Tegevusetüüp, mis lisatakse tegevuse kaardile. Kui tegevusetüübi kaardil on määratud teavituse tüüp ja ajastamine, siis need kopeeritakse samuti Tegevuse kaardile. Näiteks, kui Tegevusetüübi kaardil on alarmi tüüp märgitud “Teade“, siis ilmub teavitus peakasutaja ekraanile. Teavituse aknas saab peakasutaja avada tegevuse. Kui peakasutaja ei ole sel ajahetkel Standard Books programmis sees, siis saab ta teavituse kohe kui programmi siseneb.
Peakasutaja tuleb määrata “E-mail ja kaustad” mooduli seadistuses “E-maili ja kaustade seadistused” lahtris Admin. Kui siin on peakasutaja määramata, siis tegevust ei teki.

Kui seadistus täidetud, vajuta Salvesta.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus