Sisesta märksõna või vaata all asuvast teemade menüüst

Uuendatud 15. veebruar 2024

Seadistus „Tellimuse sisemärguanded“

Alati, kui salvestad Müügitellimuse, saadetakse SMS automaatselt vastutavale isikule, informeerides, et uus tellimus on vastuvõetud ja registreeritud.

 

SMS müügitellimuselt – Märgi see valik, kui soovid, et alati uue Müügitellimuse salvestamisel saadetakse SMS oma ettevõtte Vastuvõtjale.

Limiit – Määra siia limiit, millest suurema tellimuse väärtuse korral saadetakse SMS.
Kui soovid, et SMS saadetakse sõltumata summast, siis sisesta limiidiks “0.00”.
Saaja saab teate, kui müügitellimuse KOKKU summa (koos KM-ga) on suurem kui siia määratud limiit.
Valuuta ümberarvutamist ei toimu ehk kui limiidiks on 1000.00, siis saadetakse SMS nii 1000.01 GBP, 1000.01 EUR või 1000.01 USD puhul.

SMS sõnum saadetakse ainult Tellimuse esmakordsel salvestamisel. Mistõttu, kui sa muudad hiljem tellimust, siis uuesti SMS ei saadeta.

Kliendiklassif. – Kui soovid SMS saata ainult klientidele, kes kuuluvad siin määratud kliendiklassifikaatori alla, siis vali (ctrl+enter) siia klassifikaatori kood. Kui sisestad mitu klassifikaatorit, eraldades komaga, siis saadetakse teade ainult nendele klientidele, kes on seotud kõigi siin määratud klassifikaatoritega.

MK limiit – Määra müügikatte limiit, kui soovid, et SMS saadetakse Vastuvõtjale, kui sisestatakse müügitellimus, kus MK Kokku on väiksem, kui siin määratud
Kui siin MK limiit tühjaks jätta, siis ei saadeta SMS. Kui soovid, et iga tellimuse puhul saadetakse SMS, sõltumata MK limiidist, siis sisesta siia “0.00.
SMS sõnum saadetakse ainult Tellimuse esmakordsel salvestamisel. Mistõttu, ole tähelepanelik, kui sul on harjumus salvestada tellimuse kaart enne kui artiklid oled sisestanud. SMS saatmiseks salvesta tellimus esmakordselt alles siis kui kõik vajalikud artiklid on ka loetletud.

Tellimuseklass – Vali tellimuseklass, kui soovid, et SMS saadetakse ainult nende müügitellimuste puhul, mis kuuluvad siin määratud klassi.

SMS sõnum saadetakse ainult Tellimuse esmakordsel salvestamisel. Mistõttu on oluline, et määrad õige tellimuseklassi enne esimest salvestamist. Et klassi sisestamine ei ununeks, siis aktiveeri valik moodulis Müügiuhaldus > Seadistused > Tellimuse seadistused > “Nõua tellimuseklassi“.

Std. tekst – Vali siia Standard Tekstide kood. Standard tekstid asuvad moodulis Kliendihaldus. Standard teksti kaart sisaldab SMS sõnumi sisu, mis saadetakse Saajale.

Vastuvõtja
– Vali siia oma ettevõtte Isik või Globaalne kasutaja, kellele SMS saadetakse, kui tellimus aktsepteeritakse. Kui jätad siin vastuvõtja määramata, siis saadetakse SMS müügimehele, mis on määratud Tellimusele.

Kui sinu firma andmebaasis on mitu ettevõtet, siis pead selle seadistuse tegema igas ettevõttes eraldi (v.a. kui on täidetud “Jagatud seadistused”).
Kuigi Vastuvõtja on globaalne kasutaja, siis peab temale olema loodud ka Isiku kaart (moodul Üldine), selles ettevõttes, kus Tellimusi sisestatakse. Kui see Isiku kaart on seotud samanimelise Kontakti kaardiga, siis võetakse Vastuvõtja mobiiltelefoni number tema Kontakti kaardilt.

Kas see juhend aitas sul lahendust leida?

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus

Willenbrock Baltic OÜ: tööleheveebi abil seadmete teenindusprotsessid ülevaatlikuks!

18. aprill 2024

Raske- ja laotehnika edasimüüja Willenbrock… Loe edasi

Kuidas Viimsi Vesi koostab arveid ühe päevaga?

18. aprill 2024

Viimsi Vesi… Loe edasi

APRILLI NIPINURK – kliendiklassifikaatorid, varjatud rida müügiarvele, automaatlausendite ja arvutusvalemite seadistamine jpm

17. aprill 2024

APRILLI NIPID Mis… Loe edasi