Leia vastused

Smaily teenuse aktiveerimine ja kontaktide saatmise juhendUuendatud 31. oktoober 2022

Smaily on online tarkvara ja teenus, mille abil saab kiirelt ja lihtsalt välja saata personaliseeritud kampaania e-maile. Smaily-ga on võimalik luua e-kirjade kampaaniaid (näiteks: uudiskirjad, sünnipäeva meeldetuletused, ametlikud teadaanded), neid oma klientidele välja saata ning analüüsida tulemusi.

Standard Books 8.5 versioonis on loodud lihtne võimalus Kontaktide valitud andmete edastamiseks otse Standard Books tarkvarast Smaily veebikeskkonda. Näiteks, saad oma kliendibaasis teha kindla valiku ning saata konkreetselt sellele grupile e-maile.

Funktsionaalsuse kasutamise eelduseks on, et Kontaktide kaartidel on korrektselt täidetud e-maili aadressid. Kui kontakti kaardil Standard Booksis puudub e-maili aadress, siis seda Kontakti ei edastata Smaily-sse. Samuti ei tohiks “E-mail” lahtris olla muu väärtus kui e-mailiaadress. E-mailiaadressi väljale “E-mail” peab olema sisestatud e-maili formaadis või tohib selle jätta tühjaks.
Olemasolevate Kontaktide kaartide kontrollimiseks kasuta moodulis Müügiarved aruannet “Kontaktide nimekiri“, märkides valiku Esitus=E-mail.

Smaily integratsiooniks vajalike seadistuste kohta loe täpsemalt SIIT

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus