Leia vastused

Standard Booksi restardi ja versiooniuuenduse järgsed tegevusedUuendatud 23. mai 2019

  1. Kui andmebaas on läinud piiratud kasutusega seisu, ehk Põhiaknas on näha ülaservas vastav teade või  Teil ei ole võimalik printida, siis uuendage andmebaasivõtit. Andmebaasivõtit saate uuendada moodulis Üldine >> Seadistused >> Internetivõtmed >> Võta uus andmebaasivõti. (Loe selle kohta täpsemalt SIIT)
  2. Juhul kui pärast hooldustöid programmi avades palub andmebaasi hetkeseisu määrata, saab seda teha moodulis Tehnika >> Seadistused >> Andmebaasi hetkeseis.
    Märkige valik “Uuenda andmebaasi hetkeseisu = Käsitsi”, vajutage Salvesta. Seejärel märkige valik “Andmebaasi hetkeseis = Live” ja “Uuenda andmebaasi hetkeseisu = Automaatselt” ning vajutage Salvesta.
    Vaata seadistuse kasutamise videot SIIT
  3. Kui saadate või võtate vastu e-arveid, kontrollige üle, et E-teenuste seadistuses (moodul Üldine >> Seadistused >> E-teenuste seadistused) ei oleks peal linnukest “Elektroone andmevahetus peatatud”. Kui see linnuke on peal, eemaldage see, vajutage Salvesta. 

Kui tarkvara kasutamisega esineb katkestusi või tõrkeid, siis anna kindlasti teada info@excellent.ee või tel 6691111, et tõrgete põhjuse tuvastada ja kõrvaldada saaksime.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus