Standard Books funktsionaalsus riigiettevõttele

Tutvu käesolevas loos kasutatud moodulitega

Standard Books ja ERP (Enterprise) sisaldavad vajalikku funktsionaalsust, mis sobib riigiasutustele ja riigiettevõtetele. Funktsionaalsus on osa Finants moodulist.

Riigiettevõtetel on spetsiaalne kontoplaan, kus peakontod on 6‐kohalised, alamkontosid loetakse 7 positsioonist.

Lisaks kontodele on riigiettevõtetel andmete eristamiseks kasutusel erinevat tüüpi klassifikaatorid (tehingupartnerid, tegevusalad, allikad, rahavood).

Riigiettevõtetel on kohustus esitada kvartaalselt saldoandmiku aruannet XML‐formaadis faili kujul. Selleks oleme Standard Books Finants moodulisse lisanud aruande ja ekspordi “RiigiTarkvara saldoandmik”.

Suur osa riigiettevõtteid peab arvete tasumisi ja väljamakseid aruandvatele isikutele sisestama pangaprogrammide asemel spetsiaalselt riigiettevõtetele loodud programmi e‐Riigikassa. Ostuarvete mooduli seadistuses “Pangaülekanne” on pankade nimistusse lisatud valik “Eesti  ‐ Riigikassa”. Kui käivitad Ostuarvete moodulis Funktsioonid – Hooldus – SEPA maksed, siis tekib e‐Riigikassasse saatmiseks sobivas formaadis XML‐faili.

Loe täpsemalt seadistamise ja kasutamise kohta siit: PDF

Tekkis huvi?

Kristi Piper - projektijuht
Kristi Piper
projektijuht

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Aitäh!

Sinu andmed on saadetud.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.

Liitu uudiskirjaga

Meie uudiskiri aitab Sul kursis olla viimaste Excellenti uudiste ja tootevärskendustega. Privaatsustingimustega saab tutvuda siin.