Books on saadaval ka nutiseadmes

Nutiseadmed ja -rakendused kuuluvad meie igapäeva ellu. Tänu nendele seadmetele saame vähese ajaga rohkem tehtud ning kindlasti lihtsustavad meie elu kõikjal. Excellentil on hea meel tutvustada meie tarkvaraga kaasaskäivat nutiseadmetele mõeldud rakendust, mis võimaldab muuta senise töö efektiivsemaks ja mugavamaks ka kontorist väljaspool.

Nutirakendus toetab tarkvaraprogrammi arvutis

Oleme äritarkvara viinud nutiseadmesse, et luua arvutis kasutatavale tarkvarale tugifunktsioon. Rakendus on hea lahendus kui millelegi on vaja reageerida kohe. Näiteks, kui koosolekul on vaja teemaks tulnud majandustulemusi ootamatult presenteerida, on tänu rakendusele võimalik seda teha otse enda tahvelarvutist või nutitelefonist. Nutiseadmetele mõeldud rakendused loovad hea võimaluse kanda informatsiooni endaga kaasas juhuks, kui seda peaks vaja minema.

Kindlasti aga ei asenda rakendused arvutis asetsevat tarkvara. See tähendab, et kui on vajadus programmi andmete sisestamise, analüüside või väljamaksete korraldamise järele, saab seda rakendusest hõlpsamini teha siiski arvutis asetsev tarkvara. Nimelt on arvutil olemas lihtsad, kuid olulised abimehed nagu hiir ja klaviatuur, mis võimaldavad tarkvaraprogrammis suurte tegevusmahtude korral tunduvalt operatiivsemalt tegutseda. Küll aga võimaldab väiksemate mahtude korral rakendus teha kõiki neid samu vajalikke toimetusi kiirelt ka liikvel olles.

Lihtsamad äriprotsessid müügi- ja tarnevaldkonnas

Rakenduse eelised ja põhifunktsioonid ei seisne aga vaid äritulemustest ülevaate saamises või andmete kohandamises. Lisaks eelmainitule muudab rakenduse kasutamine oluliselt ressursisäästlikumaks ja hõlpsamaks ka mitme valdkonna äriprotsesse ise. Heaks näiteks on müügimeeste või laotööliste igapäevatöö, kus protsesside digitaliseerimine aitab kokku hoida nii aega kui kulu.

Rakenduse abil saavad müügimehed kanda enda töötulemused otse tarkvaraprogrammi, kust nähakse pidevalt muutuvat laojääki ja mis võimaldab viimase läbimüügi korral esitada otse rakendusest ka täiendavaid tellimusi laovarude suurendamiseks. Need pisikesed detailid aitavad vältida müügikoguste kohta katteta lubaduste andmist ja hoida kokku tööpäeva lõpus tasaarvelduste tegemiseks kuluvat aega ja kulutusi. Kõik toimub jooksvalt reaalajas tänu rakendusele tahvelarvutis või nutitelefonis. Lisaks võimaldab rakenduse ja nutiseadme kasutamine lihtsustada näiteks ka laotöö protsesse toodete vastuvõtmisel – selle asemel, et uusi tooteid ükshaaval andmebaasi lisada, on võimalik rakenduse abil ribakoodi skänneerides võtta lattu saabunud tooteid arvele oluliselt kiiremini ja mugavamalt.

Lisaks eelmainitule võimaldab rakendus veel nii mõndagi praktilist ja kasulikku, millest ehk esmapilgul puudust ei tunnegi, kuid mis kasutamise käigus enda kasulikkust tõestavad. Meie nutiseadmetele mõeldud rakendus on kasulik abiline, kui on toimuvale on vaja kiiresti reageerida. Esimene tagasiside rakendusele on olnud positiivne ja täna tegutseb meie meeskond selle arendamise ning täiustamise nimel. Vajalikud rakendused leiate siit.

Lisaküsimuste korral aitab Sind meeleldi meie kasutajatugi aadressil info@excellent.ee

Tekkis huvi?

Kristi Piper - projektijuht
Kristi Piper
projektijuht

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Aitäh!

Sinu andmed on saadetud.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.

Liitu uudiskirjaga

Meie uudiskiri aitab Sul kursis olla viimaste Excellenti uudiste ja tootevärskendustega. Privaatsustingimustega saab tutvuda siin.