E-arvete edastamine alates 1. juulist avalikule sektorile on kohustuslik

Tutvu käesolevas loos kasutatud moodulitega

Alates 01.07.2019 saab avalikule sektorile edastada müügiarveid vaid e-arvena. Seejuures ei võeta vastu e-maili teel üheski formaadis edastatud arveid k.a XML formaadis.

Kui avalikule sektorile on vaja edastada kuni 5 arvet kuus saab selleks kasutada Fiteki keskkonda ilma lepingut sõlmimata www.arved.ee Tasuta saab edastada piiratud arvu e-arveid sisestades Fiteki lehel arve read käsitsi.

Kes soovivad e-arveid saata ja vastu võtta saavad endale valida sobiva operaatori (Fitek, Omniva, Envoice, Telema). Sõlmite operaatoriga lepingu ja teete programmis vastavad seadistused: https://www.excellent.ee/kasutajatugi/e-arvete-saatmise-seadistamine/

Moodul Üldine -> Seadistused -> E-teenuste seadistused


E-arvete saatmine on imelihtne. Koostate programmis müügiarve täpselt nii nagu olete seda seni teinud ja peale arve kinnitamist saadab programm selle automaatselt edasi e-arvena. Tuletame siinkohal taaskord meelde, et PDF-arve ei ole e-arve.

Abi korral pöördu meie klienditoe poole info@excellent.ee või 669 1111

Loe e-arvete kohta Standard Booksis rohkem siit

Tekkis huvi?

Kristi Piper - projektijuht
Kristi Piper
projektijuht

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Aitäh!

Sinu andmed on saadetud.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.

Liitu uudiskirjaga

Meie uudiskiri aitab Sul kursis olla viimaste Excellenti uudiste ja tootevärskendustega. Privaatsustingimustega saab tutvuda siin.