Esita ühendusesisene käibearuanne senisest mugavamalt

Seoses uue ärihooaja alguse ja pidevalt muutuva ärikeskkonnaga oleme oma klientidele tutvustamas mitmeid uuendusi, mis muudavad ettevõtte raamatupidamise ja finantsarvestuse juhtimise senisest hõlpsamaks ja efektiivsemaks. Sel korral tutvustame lahendust, mis muudab ühendusesisese käibearuande ehk VD aruandeesitamise Eesti Maksu- ja Tolliametile senisest kiiremaks ja mugavamaks.

Ühendusesisene käibearuanne näitab kaupade-teenuste ja kolmnurktehingute mahtu Euroopa Liidus. Programmis sisalduv uuendus võtab aruande jaoks vajaliku sisendi ja info tehingutelt.

Excellent Business Solutionsi äritarkvara pakub nüüdsest ühendusesisese käibearuande esitamist Eesti Maksu- ja Tolliametile hõlpsamalt. See tähendab, et raamatupidajal on võimalik senise andmete käsitsi sisestamise asemel meie tarkvaraprogrammist Standard Books eksportida kogu vajalik info nõutud vormis ning esitada see otse maksu- ja tolliametile. Antud uuendus muudab ettevõtte raamatupidamise oluliselt kergemaks – infot ei pea enam manuaalselt esitama.

 Uuendus kättesaadav juunist

Aruande esitamist hõlbustav uuendus on Standard Books’i 7.2 viimasest versioonist klientidele saadaval olnud käesoleva aasta juunikuust. Kõigile meie pilvemajutuse klientidele on antud uuendus lisatasuta ning kättesaadav automaatselt.

Täiendava info ja juhiste saamiseks palume pöörduda meie kliendikonsultantide poole, kes oskavad vajalike küsimuste korral aidata.

______________

VD aruande esitamise kohta Eesti Maksu- ja Tolliametile saab lugeda rohkem siit:http://bit.ly/2brEwGn

Tekkis huvi?

Kristi Piper - projektijuht
Kristi Piper
projektijuht

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Aitäh!

Sinu andmed on saadetud.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.

Liitu uudiskirjaga

Meie uudiskiri aitab Sul kursis olla viimaste Excellenti uudiste ja tootevärskendustega. Privaatsustingimustega saab tutvuda siin.