Sisesta märksõna või vaata all asuvast teemade menüüst

Uuendatud 07. veebruar 2024

Aruanne “Kinnituse hetkeseis”

Moodul Ettevõtte märguanded > Aruanded > Kinnituse hetkeseis

Kinnituse hetkeseisu aruanne näitab nimekirja kinnituse päringu tegevustest, mis on esitatud kindlale isikule või isikutele määratud perioodis.
Iga tegevuse kohta näitab aruanne algset registrit, kus kinnitamist ootav dokument asub, dokumendi numbrit, kinnituspäringu esitamise kuupäeva (tegevuse alguskuupäev), kinnitamist esitanud isik (müügimees dokumendilt), kinnitajat, kinnitamise staatust ja algse dokumendi summat.

Periood – Sisesta või vali nimekirjast aruande periood. Kinnitamispäringu tegevused, mille alguskuupäev langeb määratud perioodi, näidatakse aruandes.

Isik – Vali (ctrl+enter) isik, kui soovid näha tegevusi, mis on määratud kinnitamiseks sellele kindlale isikule. Võimalik on ka valida isikute vahemik, eraldades kooloniga.

Kui sinu andmebaasis on mitu ettevõtet, siis siia valitud kasutajale peab olema loodud Isiku kaart (Üldine moodul > register Isikud) selles ettevõttes, kus sa aruannet vaadata soovid. Vastasel juhul ei kaasata aruandesse selle kasutaja tegevusi.
Kui jätad selle lahtri tühjaks või valid isikute vahemiku (kooloniga), siis aruanne kaasab ainult need isikud, kellele on loodud Isik kaart.

Hetkeseis – Kasuta neid valikuid, et määrata, millised kinnituspäringu tegevused aruandesse loetletakse.

Ootel – Aruanne loetleb kinnituspäringu tegevused, millel puudub “Tulemus” ja need, millel on Tulemus, kuid pole märgitud “Tehtud“.

Kinnitatud – Aruanne loetleb tegevused, mis on märgitud “Tehtud” ja kus “Tulemus” on Kinnitatud tegevusetüübiga (mis on määratud Kinnitusreeglite kaardile).

Tagasilükatud -Aruanne loetleb tegevused, mis on märgitud “Tehtud” ja kus “Tulemus” on Tagasilükatud tegevusetüübiga (mis on määratud Kinnitusreeglite kaardile).

Pole vajalik – Aruanne loetleb tegevused, mis on märgitud “Tehtud” ja kus “Tulemus” on Pole vajalik tegevusetüübiga (mis on määratud Kinnitusreeglite kaardile).

Tühistatud – Aruanne loetleb tegevused, mis on märgitud “Tehtud” ja kus “Tulemus” on Tühistatud tegevusetüübiga (mis on määratud Kinnitusreeglite kaardile).

Edastatud – Aruanne loetleb tegevused, mis on märgitud “Tehtud” ja kus “Tulemus” on Edastatud tegevusetüübiga (mis on määratud Kinnitusreeglite kaardile).

Kui avad aruande ekraanile, siis aruandes on  võimalik kasutada “drill down” funktsiooni. Näiteks, vajuta dokumendi numbrile, et avada dokument.

Kas see juhend aitas sul lahendust leida?

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus

Standard Booksi versiooniuuendus, kevad 2024

22. aprill 2024

Standard Booksil on valminud uus versioon… Loe edasi

Willenbrock Baltic OÜ: tööleheveebi abil seadmete teenindusprotsessid ülevaatlikuks!

18. aprill 2024

Raske- ja laotehnika edasimüüja Willenbrock… Loe edasi

Flow Finance’i jaoks on Standard Books alati esimene valik

18. aprill 2024

Raamatupidamisteenust pakkuva Flow Finance´i jaoks… Loe edasi