Leia vastused

Aruanne “Tegevusteta/tegevusega kliendid”Uuendatud 01. juuni 2020

Selles aruandes esitatakse nimekiri Klientidest, kellele ei ole või on valitud perioodi jooksul Tegevusi registreeritud. Kasuta valikut ON / EI OLE, et määrata kas otsid sisestatud või puuduvate tegevustega kliente.

Kui aruanne on ekraanile tellitud, saad selles kasutada programmi drill-down funktsiooni. Klikates sinisel lingil Kliendikoodi all, avaneb selle Kliendi kaart.

Periood – Sisesta aruande periood. aruandesse kaasatakse Kliendid, kellele ei ole/on registreeritud antud vahemikku jääva Alguskuupäevaga Tegevusi.

Tegevuse tüüp – Kui sisestad siia Tegevuse Tüübi, esitatakse aruandes Kliendid, kellele ei ole valitud perioodil registreeritud antud Tüüpi kandvaid Tegevusi.

Kliendiklass – Määra Kliendiklass, kui soovid aruannet teatud Klassi kuuluvate Klientide kohta, kellele ei ole valitud perioodil Tegevusi regisreeritud.

Kliendi klassif. – Võid tellida aruande teatud Klassifikaatorit kandvate Klientide kohta, kellele ei ole valitud perioodil Tegevusi regisreeritud.

Müügimees – Kui soovid aruannet teatud Müügimehe Klientide kohta, kellele ei ole valitud perioodil Tegevusi registreeritud, sisesta siia selle Isiku initsiaalid.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus