Sisesta märksõna või vaata all asuvast teemade menüüst

Uuendatud 08. märts 2022

Aruanne “Töötaja väljavõte – väljamaksmata kulutused”

Aruanne sarnaneb teise Kulutuste mooduli aruandega “Töötaja väljavõte, perioodiline“, kus arvestatakse saldo arvutamisel ka eelmise perioodi jääki ehk saldot.
Aruandes “Töötaja väljavõte – väljamaksmata kulutused” näidatakse ainult valitud aruande perioodil koostatud Kulutuste ja Väljamaksete dokumente. Töötaja saldo leitakse perioodil sisestatud dokumentide põhjal, arvestamata eelnevast perioodist jääki.

Määramisakna valikud:

Kande periood:  Ctrl+Enter valikuga avaneb aruannete perioodide valik. Aruandesse kuvatakse kulutused, mille kaardil “Kande kp” jääb valitud perioodi.

Dokumendi periood:  Ctrl+Enter valikuga avaneb aruannete perioodide valik. Aruandesse kuvatakse kulutused, mille kaardil “Kulutuse kuupäev” jääb valitud perioodi.

Töötaja:  Ctrl+Enter valikuga avaneb Isikute register, saab valida Isiku koodi.

Objekt töötaja kaardilt: Ctrl+Enter valikuga avaneb Objektide register. Kui siin on objekt valitud, siis kuvatakse aruandesse ainult need töötajaid, kellel programmis Isiku kaardil on sama objekt.

Kinnitatud/Kinnitamata: Vali, kas aruandesse tulevad kinnitatud, kinnitamata Kulutuste ja Väljamaksete kaardid või mõlemad.

Ainult saldoga töötajad:

    • Kui see valik on märgitud, siis aruanne kuvab ainult töötajaid, kelle Kulutuste ja Väljamaksete saldo on suurem kui 0,00.
    • Kui valik eemaldada, siis aruandes kuvatakse kõikide töötajate Kulutusi ja Väljamakseid etteantud määramisakna valikute järgi.

Summad valuutas: Valiku eesmärk on näha aruandes baasvaluutast erineva valuutaga koostatud Kulutuste ja Väljamaksete kaartide summasid. Aruandes on igal real toodud juurde valuuta kood, mis on vastavale kaardile (Kulutus/Väljamakse) märgitud. Saldo veerus väärtus baasvaluutas (tavaliselt EUR). Aruande lõpus Kokku rida kuvab summasid alati baasvaluutas.

 

(avansiaruanne, avansi aruanne)

Kas see juhend aitas sul lahendust leida?

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus

Standard Books katab kõik sinu ettevõtte vajadused

13. mai 2024

Standard Booksi äritarkvaras on ligi… Loe edasi

Kuidas Standard Books aitab müügitööd ja kliendisuhete organiseerimist?

24. mai 2024

Müügitöö tegemine on oluliselt lihtsam… Loe edasi

Digisillad tulevikku: digitaliseerimine ja andmevahetus

21. mai 2024

MKM digimajanduse osakonna juhataja võttis… Loe edasi

Milline on raamatupidamise tulevik?

16. mai 2024

Ärigeenidega Ksenija Germ töötab raamatupidajana… Loe edasi