Leia kiirelt!

Miks kulutuste moodulis inimeste lõikes saldod ei jookse järjepidevalt aruandes “Töötaja väljavõte perioodiline”?Uuendatud 13. november 2014

Aruanne “Töötaja väljavõte, perioodiline” sisaldab valitud Töötaja kõiki Väljamakseid ja Kulutusi. Aruannet saad kasutada määratud perioodi kohta täieliku Kulutuste ja Väljamaksete ajaloo koostamisel.

Kui aruandes esineb näiteks selline olukord:  jaanuarikuu lõppsaldod on õiged aga veebruari algsaldod ei ühti jaanuari lõpuga.

Pane tähele, et töötaja algsaldo kandub aruandesse Finants mooduli kontolt, mis on määratud tema Isiku kaardi “Preemia” osal. Kui mitmel töötajal on sama konto, on nende algsaldod samad. Et neid eristada, peaksid igale töötajale määrama individuaalse konto või eristama objektiga.

Et programm oskaks anda Kulutuste moodulis saldosid isikute lõikes peavad olema Isikute kaartidel märgitud Objekt. Isikute register asub Üldises moodulis. Iga kasutaja (aruandva isiku) kohta peab olema eraldi objekt objektitüübiga “Aruandvad isikud”. Objektid saad luua Finants mooduli registris Objektid.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus