Sisesta märksõna või vaata all asuvast teemade menüüst

Uuendatud 31. mai 2020

CRM dokumendi trükkimine “Kontaktisikute sedelid”

Selle Kliendihalduse mooduli dokumendiga trükitakse sedelid Kontaktisikute nimede ja aadressidega. Olenevalt sellest, millise välja oled lisanud vastavale dokumendimallile, trükitakse kas Kontaktisiku arve aadress (‘Kontakti’ kaardilt) või Lähetusaadress (‘Lähetuse’ kaardilt). Aadress võetakse Kontaktisiku kaardilt või, kui seal ei ole aadressi näidatud, Kliendi või Tarnija kaardilt, kus Kontaktisik töötab.

Klient – vali (Ctrl+Enter) Kliendi, Tarnija või Kontaktisiku kood või koodide vahemik. Trükitakse sedelid kõikide Kontaktisikute kohta vahemikus ning kõikide Kontaktisikute kohta, kes on seotud valitud Klientide ja Tarnijatega. Sedeleid ei trükita Klientide ja Tarnijate kohta, kellel ei ole Kontaktisikuid. Samuti ei trükita sedeleid suletud Kontaktisikute kohta ega tühistatud Kliendiseose kaartidega Kontaktisikute kohta.
Vaikimisi näed Ctrl-Enter valiku nimekirjas Kliente. Tarnijate vaatamiseks kliki nimekirja ülaosas “Tarnijad” või “Kõik kontaktid”, kui soovid näha kõiki Kontaktide registris olevaid kaarte.
Kliendiklass – Võid trükkida sedelid teatud Kliendiklassi kuuluvate Klientide kontaktisikute kohta.
Ametikirjeldus – Võid trükkida sedelid teatud Ametikirjeldusega kontaktisikute kohta.
Kontakti klassifikaator – Vali Kontakti klassifikaator. Sedelid trükitakse kõigi antud Klassifikaatorit kandvate Klientide ja Tarnijate kontaktisikute kohta. Kui sisestad mitu komadega eraldatud Klassifikaatorit, trükitakse sedelid vaid antud Klassifikaatorite kombinatsiooni kandvate Klientide ja Tarnijate kontaktisikute kohta.
Alusta sedeliga nr. – Kui sa trükid sedelid osaliselt kasutatud sedelilehtedele, määra siin, mis kohast lehel soovid printimist alustada.
Riik – Võid trükkida sedelid teatud Riigi klientide ja Tarnijate kontaktisikutele.
Vertikaalne mõõt – Võid trükkida sedelid mittestandardse vertikaalse mõõduga (vertikaalne vahe sedelite vahel). Määra siin soovitud mõõt. Kui jätad välja tühjaks, kasutatakse alljärgnevaid standardmõõte:
Sedeli formaat Vertikaalne mõõt
2 x 8 103
3 x 8 103
1 x 1 1
2 x 4 206

Pane tähele, et kui oled määranud standardmõõdust väga erineva vertikaalse mõõdu, võib olla välja trükitavate sedelite hulk oodatust väiksem.

V.a. e-mailiaadressiga kliendid – Märgi see valik, kui sa ei soovi trükkida sedeleid meiliaadressi omavate Klientide ja Tarnijate kontaktisikute kohta.
V.a. faksinumbriga kliendid – Märgi see valik, kui sa ei soovi trükkida sedeleid faksi omavate Klientide ja Tarnijate Kontaktisikute kohta.
K.a. suletud kliendid – Tavaliselt ei trükita sedeleid suletud Klientide ja Tarnijate (” kaardil on märgitud valik Suletud) kontaktisikute kohta. Märgi see valik, kui soovid ka neile sedelid trükkida. Suletud kontaktisikute kohta sedeleid ei trükita.
Järjestus – Sedelid järjestatakse kas Kliendi/Tarnija koodi, nime või sorteerimisindeksi järgi. Kui Kliendil või Tarnijal on mitu kontaktisikut, järjestatakse need alati kontaktisiku nime järgi.
Esitus – Vali, millist sedeli viiest standardformaadist soovid kasutada.
Kui dokumendimallile ei reastu sedelid õigesti, määra väljade Formaat = 1.

Kas see juhend aitas sul lahendust leida?

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus

Standard Books katab kõik sinu ettevõtte vajadused

13. mai 2024

Standard Booksi äritarkvaras on ligi… Loe edasi

Millised on kinnisvara väljakutsed?

28. mai 2024

Kinnisvarahaldusega kaasnevad mitmeid väljakutseid, alates… Loe edasi

Kuidas Standard Books aitab müügitööd ja kliendisuhete organiseerimist?

24. mai 2024

Müügitöö tegemine on oluliselt lihtsam… Loe edasi

Digisillad tulevikku: digitaliseerimine ja andmevahetus

21. mai 2024

MKM digimajanduse osakonna juhataja võttis… Loe edasi