Leia vastused

E-mailiga saadetava ostutellimuse PDF failis on joon ja tekst erinevUuendatud 17. september 2019

Otse programmist on võimalik saata ostutellimusi e-mailiga, kui eelnevalt on seadistatud välise e-maili saatmise seadistused. E-mailiga läheb automaatselt kaasa ostutellimuse PDF failina. Programm kasutab sama ostutellimuse dokumendimalli, mida tavalise printimise puhul. Kui e-mailiga saadetava ostutellimuse PDF kujundus on erinev printitava ostutellimuse väljatrükist, siis tuleb teha täiendused ostutellimuse dokumendimallil.

Mine moodul Üldine -> register Dokumendimallid -> leia kasutatav ostutellimuse mall. Vaata üle mallil need raamid/kastid või jooned, mis on erineva paksusega. Ava topelt-klikiga, ja veendu et joone paksuse lahtris oleks täidetud 0. Salvesta.

Vaata üle mallil need tekstid, mis on erineva fondiga/stiiliga. Ava topelt-klikiga vastav teksti lahter, kontrolli, mis Stiil on määratud ja ava Stiili kaart (klahv “F2”). Avaneb Stiili kaart, kus tuleb täita “PDF” alamlehel lahter “Pdf sisemine font”(klahvikombinatsiooniga Ctrl+Enter) ja “Pdf tähekõrgus (näiteks 12). “Pdf sisemine font” näitab ainult selles arvutis eelinstalleeritud süsteemifonte. Kui valikus puudub vajalik font, siis tuleb fondi fail paigaldada serverprogrammi peakataloogi sisse. Seejärel täita lahter “Fondi fail”, kuhu tuleb panna fondifaili asukoht (näiteks  /Serverprogramm/)

Salvesta.

Sama loogika kehtib ka teiste dokumentide puhul, mida programmist e-mailiga saada (näiteks: müügiarved, pakkumised jm)

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus