Leia vastused

Kas saan valida, mida trükitakse saatelehele – struktuurartiklid või komponendid?Uuendatud 01. oktoober 2019

Struktuurartikkel pannakse kokku komponentidest kaupade lähetamise hetkel.
Kui Struktuurartikli artiklikaardil (
Retsepti osal) on märgitud valik “Aseta sisestamisel komponendid“, prinditakse komponendid Pakkumistel, Tellimustel ja Arvetel. Samuti trükitakse komponendid Lähetuse ning Komplekteerimislehe dokumendile.
Kui valikut “Aseta sisestamisel komponendid” märgitud ei ole, saad siiski trükkida komponendid Saatelehtedele(kinnitatud Lähetus) ning Komplekteerimislehtedele(kinnitamata Lähetus).
Selleks kasuta Logistika seadistust Struktuurartiklid:

Trüki peaartikkel ja komponendid – Saatelehtedele(kinnitatud Lähetuse dokument) ja Komplekteerimislehtedele(kinnitamata Lähetuse dokument) prinditakse struktuurartiklid ning eraldi ridadele ka nende komponendid koos nimetuste ja kogustega.

Ainult peaartikkel – Saatelehtedele ja komplekteerimislehtedele prinditakse struktuurartiklid. Nende komponente ei näidata.

Üks kokkuvõttev rida – See valik kehtib nii Struktuur- kui Laoartikkel tüübiga artiklite kohta ning seda kasutatakse, kui teatud artiklit on kasutatud Lähetusel mitu korda (st see on mitmel Lähetuse real). Kui märgid selle valiku, näed saatelehtedel ja komplekteerimislehtedel iga artikli kohta ühte rida. Seerianumbriga artiklid näidatakse vaatamata sellele valikule eraldi ridadel ühekaupa.

Struktuurartikl loogika kohta saad lugeda rohkem SIIT

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus