Avaleht> Kasutajatugi> Moodulid> Logistika/Ladu> Registrid> Lähetused> Kinnitasin lähetuse, nüüd soovin mõned artiklid tagasi võtta, kuna klient ei soovi neid hetkel saada. Kas siis need artiklid lähevad ka arve peale ikka?

Sisesta märksõna või vaata all asuvast teemade menüüst

Uuendatud 07. oktoober 2025

Kinnitasin lähetuse, nüüd soovin mõned artiklid tagasi võtta, kuna klient ei soovi neid hetkel saada. Kas siis need artiklid lähevad ka arve peale ikka?

Kui Lähetuse dokument on kinnitatud, siis on kaubad laost välja kantud. Kaup mida klient ei soovinud tuleb tagastatud kaupadega arvele võtta. Selleks ava Lähetus ja vali Koosta menüüst “Tagastatud kaubad” .

Korrigeeri kogused, mis tagasi tulid ja kinnita “Tagastatud kaubad” kaart.

Müügitellimuse peal Koosta menüü valikuga “Arve” arvestatakse ainult neid kaupasid, mis on lähetatud, st kui lähetati 5 artiklit ja tagastati 3, siis arvel kantakse koguseks 2.

Kas see juhend aitas sul lahendust leida?

Täname tagasiside eest! Palun lisage oma e-posti aadress, et saaksime Sulle saata alternatiivse lahenduse.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus

Excellent Books katab kõik sinu ettevõtte vajadused

13. mai 2024

Excellent Booksi äritarkvaras on ligi… Loe edasi

Kindel Start: tarkvara juurutusprotsessi 3 etappi

08. jaanuar 2026

Tarkvara vahetamine või juurutamine ei… Loe edasi

Majandusaasta lõpetamise toimingud, mis tasub raamatupidajal enne uut aastat ära teha

17. detsember 2025

Uus aasta algab… Loe edasi

Excellent laieneb Rootsi ja Norra suunal

03. detsember 2025

Pilvepõhiste äritarkvaralahenduste pakkuja Excellent Business… Loe edasi