Leia kiirelt!

Kui koostada tarnija e-arvest kulutus, kuidas programm leiab isiku nime kulutuse kaardile?Uuendatud 28. detsember 2021

Isiku tuvastamine toimub automaatselt CostPocket (Tsekk.ee) või Envoice e-arvete saabumisel.
 
Envoice kasutamisel: 
–    Kui tarnija e-arve peal on isik, kes on eelnevalt sisestatud  ka Booksis isikute registrisse (Üldine moodul), siis ilmub kasutaja kood ja nimi Kulutuse kaardile automatselt.
–    Kui tarnija e-arve peal on isik, keda ei ole eelnevalt sisestatud Booksis isikute registrisse, siis võtab programm isiku nime tarnija e-arve pealt „Meie esindaja“ lahtrist. Kulutuse kaardil täitub isiku nimi, kuid kasutaja kood jääb tühjaks.
–    Kui tarnija e-arve peal on nimi, mis eksisteerib ka Booksis isikute registris, kui teistsuguse koodiga, siis kasutab programm kasutaja nime e-arvelt ja koodi isikute registrist. Kulutuse kaardil täitub automaatselt nii isiku nimi kui ka kood.
 
CostPocket (Tsekk.ee) kasutamisel: 
–    Tarnija e-arvega saabub ainult isiku nimi. Books otsib nime järgi Isikute registrist. Kui leiab, siis täitub kulutuse kaardil nii nimi kui isiku kood.
–    Tarnija e-arvega saabub ainult isiku nimi. Books otsib nime järgi Isikute registrist. Kui programm ei leia Isikute registrist selle nimega vastet, siis jääb kulutuse kaardile ainult kasutaja nimi e-arvelt.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus