Avaleht> Kasutajatugi> Moodulid> Müügihaldus> Funktsioonid> Kuidas kasutada hooldust “Arvuta hinnad ümber”?

Sisesta märksõna või vaata all asuvast teemade menüüst

Uuendatud 22. mai 2024

Kuidas kasutada hooldust “Arvuta hinnad ümber”?

Moodul Müügihaldus > Funktsioonid > Hooldus > Arvuta hinnad ümber

Kui oled uue Hinnakirja kaardi loonud, siis tuleb alati käivitada ka see hooldusfunktsoon “Arvuta hinnad ümber“. Seda hooldust kasutatakse uute hindade koostamiseks kui ka olemasolevate hindade ümberarvutamiseks (näiteks hindade tõstmiseks või langetamiseks). Hinnad salvestatakse registris “Hinnad“.
Alati kui muutub Artikli kaardil hind, mis on Hinnavalemi kasutamise aluseks, tuleb Hinnakirjad ümber arvutada.


MÄÄRAMISAKNA VALIKUD

Kui soovid kõiki hindu ümber arvutada, jäta kõik väljad tühjaks ja vajuta Käivita. Kui soovid ümber arvutada vaid teatud hinnad, täida väljad nagu näidatud allpool ning vajuta Käivita.

Hinnakiri – Sisesta Hinnakirja kood, mida soovid ümber arvutada. Kui soovid ümber arvutada kõik Hinnakirjad, jäta see väli tühjaks.

Artikliklass – Võid ümber arvutada vaid teatud Artikliklassi kuuluvate artiklite hinnad. Hinnad arvutatakse ümber vaid juhul, kui see artikliklass on valitud Hinnakirjal eraldi välja toodud. Kui Hinnakirja ei ole määratud, arvutatakse selle artikliklassi hinnad ümber kõigil Hinnakirjadel, kus see esineb.

Artikkel – Võid ümber arvutada vaid kindla ühe Artikli hinnad. Selle artikli kood ei pea olema Hinnakirja reale  eraldi sisestatud, piisab kui Hinnakirja reale on sisestatud konkreetne artikliklass, kuhu artikkel kuulub.

Tarnija – Sisesta tarnija kood, kui soovid ümberarvutused piirata teatud tarnijaga. Hinnad arvutatakse ümber neil artiklitel, millele on Ostuartikli kaardile märgitud “Vaikimisi Ostuartikkel” antud tarnijaga.

Lisa artikli juurdehindlus hinnale – Märgi see valik, kui soovid, et Juurdehindluse % (Artiklikaardi ‘Hindade‘ lehel) lisataks hinnale enne Hinnavalemi kasutamist.

Funktsiooni käivitamiseks vajuta [Käivita]. Ümberarvutamine võtab aega sõltuvalt sellest, kui palju hindu ümber arvutatakse.


Peale hoolduse käivitamist saad Hinnad registris loodud hindu ise ka korrigeerida vastavalt vajadusele. Hoolduse käivitamiseks on vajalik määrata Hinnakiri, soovi korral täpsusta artikli klassi, artiklit või konkreetset tarnijat, kui tegemist on ostuartiklitega.

Sind võivad huvitada ka need artiklid:

KUIDAS HINNAKIRJU SEADISTADA?

Kas see juhend aitas sul lahendust leida?

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus

Standard Books katab kõik sinu ettevõtte vajadused

13. mai 2024

Standard Booksi äritarkvaras on ligi… Loe edasi

E-arvete hirmud ja võidud

23. juuli 2024

Riigi soov oleks juba järgmise… Loe edasi

Ehitusprojekti kuludest alati korrektne finantsülevaade Bauwisega!

19. juuli 2024

Ehitusprojektidega tegelejad teavad, kui oluline… Loe edasi

Flow Finance’i jaoks on Standard Books alati esimene valik!

19. juuli 2024

Raamatupidamisteenust pakkuva Flow Finance´i jaoks… Loe edasi