Leia kiirelt!

Kuidas liigutada Tootmisega valminud artiklid teise lattu?Uuendatud 02. oktoober 2017

Kui oled tootmise kaardi Lõpetanud, siis tekivad valmistooted tootmislattu. Valmistoote saad liigutada teise lattu Laoliikumisega. Ava tootmise kaart ja vali Koosta menüüst “Laoliikumine”. Funktsiooni kasutamiseks pead eelnevalt määrama Tootmise kaardile lao koodi. Tootmise kaart ei tohi olla Suletud ja Tootmise kaardil peab olema vähemalt 1 toode, mis on täielikult valmis toodetud.

Valides Koosta laoliikumine, tekib uus kaart Laoliikumiste registrisse Logistika moodulis. (ERP versioonis Logistika = Ladu)

Laoliikumisele tuuakse andmed Tootmise kaardilt, kuid sõltuvad Toomise hetkeseisust.
A) Kui tootmise staatus on Koostatud või Alustatud, siis võetakse Lao kood tootmise päisest ja kopeeritakse laoliikumisele “Lattu” väjale, et fikseerida komponentide liigutamise tootmise lattu. “Laost” väli täidetakse lao koodiga, mis on seadistustes määratud põhilaoks. Laoliikumise kommentaari väli täidetakse tootmise kaardi numbriga. Kõik komponentide artiklid kopeeritakse tootmise kaardilt laoliikumisele.

B) Kui tootmise kaart on märgitud “Lõpetatuks”, siis koostatav laoliikumine sisaldab valmistoote rida.
Tootmise päises olev lao kood kopeeritakse laoliikumise “Laost” väljale. Täida ise väli “Lattu” laoliikumisel. Vajuta Kinnita ja Salvesta laoliikumine.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus