Leia vastused

Kuidas määratakse artiklitele partiinumbrid?Uuendatud 29. detsember 2022

Artiklitele, mille puhul on vajalik partiinumbrite lisamine, tuleb märkida vastav valik artikli kaardi peal “Ladu” osal.

Partiinumbri jälgimisel on kolm valikut:
Ilma – Märgi see valik, kui artikkel ei kanna Seerianumbrit.

Seerianumber – Märgi see valik, kui artikli igal ühikul on individuaalne Seerianumber. Seda tüüpi artiklid kantakse Lähetustele ja Laosissetulekutele kogusega ‘1’ tk, et oleks võimalik näidata iga artikli Seerianumber eraldi real.

Partiinumber – Märgi see valik, kui tervel partiil on ühine Partiinumber. Lähetustel tuleb näidata selliste artiklite partiinumber: programm jälgib, kui palju artikleid mingist partiist lähetatud on. Laosissetulekutel ei pea selliseid Artikleid ühekaupa näitama, kuid näidata tuleb Partiinumber real.

NB! Valik tuleb teha artikli kaardi loomisel, enne kui seda mingitel dokumentidel kasutatakse. Juba kasutatud artiklitel ei tohi valikut muuta, et ajalugu ja aruannete tulemused oleksid õiged. Vajadusel koosta koopiaga uus artikli kaart.

Kui partiinumbri valik on artikli kaardil tehtud, siis programm nõuab laosdokumentide sisestamisel ka partiinumbri täitmist. Uue Laosissetuleku sisestamisel on võimalik määrata esmakordselt konkreetsed partiinumbrid.

Vaata ka VIDEOT

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus