Leia vastused

Kuidas mitme panga andmed saab lisada dokumendimallile?Uuendatud 01. detsember 2020

Vaikimisi on programmi algseadistustega kaasas dokumendimallid, kus on peal peamise panga ja pangakonto andmed. Need andmed võetakse Üldise mooduli seadistusest “Ettevõtte andmed”.

Kui sa soovid arve, pakkumise, müügitellimuse või saldoteatise dokumendimallidele lisada mitme pangakonto info, siis saad seda teha kahel viisil.

Soovitame enne olemasoleva dokumendimalli muutmist teha sellest koopia, juhuks kui muudatuste sisseviimine iseseisvalt ei õnnestu ja algne korras mall jääks alles muutmata kujul (dokumendimalli koopia tegemisest loe SIIT).

A) TEKSTI KASTIDE KASUTAMINE
Lisada olemasoleva pangakonto alla lisa Teksti kast ja sisestada sinna käsitsi teise pangakonto nr. Iga panga kohta tuleb lisada eraldi Teksti kast. Teksti kaste saad lisada niipalju kui soovid ja mallile mahub. Teksti kasti lisamise kohta saad lugeda SIIT


B) ETTEVÕTTE ANDMETE SEADISTUSE KASUTAMINE
Ettevõtte andmete seadistust kasutades saab näidata kahe erineva panga infot. Selleks täida andmed Üldise mooduli seadistuses “Ettevõtte andmed“. Seejärel lisa dokumendimallile soovitud väljad.

Dokumendimalli väli / info asukoht
Oma a/a | IBAN – Üldise mooduli seadistus Ettevõtte andmed, lahter “Arveldusarve”.

Oma arveldusarve (IBAN) 2 – Üldise mooduli seadistus Ettevõtte andmed, lahter “Arveldusarve 2”. Kui müügiarvele valitud Kontakti kaardil on täidetud väli “Pangakood” ja selle panga kaardil on täidetud väli “Konto (IBAN)”, siis kasutab programm seda infot.

Oma pangakood – Üldise mooduli seadistus Ettevõtte andmed, lahter “Pangakood”.

Oma pank – Üldise mooduli seadistus Ettevõtte andmed, lahter “Arveldusarve 2”.

Oma panganimi 2 – Üldise mooduli seadistus Ettevõtte andmed, lahter “Panga nimi”. Kui müügiarvele valitud Kontakti kaardil on täidetud väli “Pangakood” ja selle panga kaardil on täidetud väli “Nimi” (Aadressi vahelehel), siis kasutab programm seda infot.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus