Leia kiirelt!

Kuidas saab kasutada müügiarve peal valikut “Vaidlustatud”?Uuendatud 06. mai 2016

Müügiarve peal on võimalik kasutaja poolt käsitsi märkida linnuke “Vaidlustatud”. Märgi antud valik, kui Arve on kliendi poolt vaidlustatud.  Vaidlustatud Arved saab niimoodi jätta välja teatud aruannetest ja dokumentidest, nagu näiteks aruanded Kliendi väljavõte tasumata arved ja Müügireskontro. Siiski saab sellisele Arvele koostada Viivisarveid ja Märgukirju, juhul kui pole märgitud valikuid “Ära arvesta viivist” ja “Ära koosta märgukirju”. Valikut “Vaidlustatud” saab märkida ka peale Arve kinnitamist.

Kui Arve tasumisega on juba kaua hilinetud, saab võla kanda Müügivõlgade kontolt Vähetõenäoliselt laekuvate võlgade kontole, kasutades hooldusfunktsiooni “Vähetõenäoliselt laekuvad võlad”. See funktsioon märgib Arve automaatselt Vaidlustatuks ja nii ei kanta võlasummat sellele kontole uuesti järgmine kord hooldusfunktsiooni “Vähetõenäoliselt laekuvad võlad” kasutamisel. Samuti ei kanta võlasummat juhul, kui märgid Arvel ise valiku “Vaidlustatud”.
Kui töötad mitmekasutaja süsteemiga, saad Kasutajagruppe kasutades teatud kasutajatelt võtta võimaluse märkida Arveid Vaidlustatuks.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus