Leia vastused

Kuidas seadistada programm, et internetiühenduse katkemisel poolik töö kaduma ei läheks?Uuendatud 21. veebruar 2023

Standard Books on loodud toimima reaalajas ehk eeldab internetiühenduse pidevat olemasolu. Kui interneti ühendus puudub või katkeb, ei saa serveriga ühendust ja andmeid sisestada. Kui ühendus võrguühendus on ebastabiilne ja katkeb tihti (näiteks 4G internetipulgaga), siis on alates Books 8 versioonist saab programmis aktiveerida seadistuse, mis ühenduse katkemisel jätab meelde ja alles viimati pooleli jäänud dokumendi andmed.

Kui internetiühendus sinu firma kontoris juhtub katkema, ilmub ekraanile vastav teade “Reconnecting…” ja katkestuse hetkel ei ole võimalik programmis tööd jätkata, kuid programmi sulgema ei pea. Interneti ühenduse taastumisel taastab programm ise automaatselt ühenduse pilveserveriga.

A) Kui soovid funktsiooni aktiveerida kõigile programmi kasutajatele, siis vali
moodul Üldine > Seadistused > Valikulised võimalused > Taasloo ühendus > märgi valik “Sees”

B) Kui soovid funktsiooni aktiveerida ainukt ühele kasutajatele, siis tee järgnevad seadistused konkreetse kasutaja arvutis asuvas programmis:
1. moodul Üldine > Seadistused > Valikulised võimalused > Taasloo ühendus > märgi valik “Määratud klientprogrammi seadistuses”;
2. moodul “Kasutaja seadistused” > Seadistused  > Terminalikoha valikulised võimalused > märgi valik “Taasloo ühendus = Automaatselt
(“Taasloo ühendus (Üldine)” osa on siin seadistuses informatiivne, seda sa muuta ei saa)

Vaata näidet veebiseminarilt: VIDEO

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus