Leia kiirelt!

Kuidas seadistada programm, et internetiühenduse katkemisel poolik dokument kaduma ei läheks?Uuendatud 17. november 2016

HansaWorldi tarkvara on loodud toimima reaalajas ehk eeldab internetiühenduse pidevat olemasolu. Kui interneti ühendus puudub või katkeb, ei saa serveriga ühendust ja andmeid sisestada. Kui ühendus võrguühendus on ebastabiilne ja katkeb tihti (näiteks internetipulgaga), siis on alates Books 8 versioonist saab programmis aktiveerida seadistuse, mis ühenduse katkemisel jätab meelde ja alles viimati pooleli jäänud dokumendi andmed.

Kui internet juhtub katkema, ilmub ekraanile vastav teade, et programm ootab ja üritab taastada ühenduse. Kui vanemates versioonides katkes programmi töö ja poolik dokument tuli uuesti sisestada, siis nüüd saab peale ühenduse taastumist jätkata eelnevalt pooliku dokumendiga.

Seadistuse saab aktiveerida moodulis “Kasutaja seadistused” – Seadistused – “Terminalikoha valikulised võimalused” – märkida valik “Taasloo ühendus=Automaatselt”. (8.3 versioonis oli seadistuse nimi “Klientprogrammi valikulised võimalused”)

See seadistus on töökoha põhine.

Vaata näidet veebiseminarilt: VIDEO

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus