Leia kiirelt!

Kuidas sisestada Põhivara seisude kaarti?Uuendatud 29. detsember 2018

Kasuta seda registrit, kui soovid kanda Põhivara ühest Osakonnaste teise või muuta Põhivara eest vastutavat Isikut (vastutajat). Põhivara kaarti ei muudeta ning Põhivara ajalugu säilib. Põhivara ajalugu näed aruandes Põhivara ajalugu. Seda registrit saad kasutada ka Põhivarade inventuuri läbiviimiseks. 

1. Väljasta Põhivarade inventuurileht kasutades samanimelist aruannet. See on sisuliselt Põhivara seisu kaartide väljatrükk, kus näed eelmise inventuuri tulemusi. Lehel on lahtrid, kuhu saad kirjutada Põhivarade tegelikud seisud. Aruandesse kaasatakse ka Põhivarad, mille kohta ei ole sisestatud Põhivara seisu kaarti tüübiga ‗Inventuur‘.
2. Kui inventuur on läbi viidud, sisestatakse tulemused uuele Põhivara seisu kaardile, millel märgitakse valik ‗Inventuur‘. Enamasti on seda kõige mugavam teha tehes eelmise inventuuri kaardist koopia.
3. Inventuuri käigus ilmnenud vead saad parandada Mahakandmiste või Põhivara seisu registris. Kui nt mingi Põhivara asub tegelikult teises Osakonnas kui Books registreeritud, saad selle korrigeerida Põhivara seisu kaardiga, kus tüübiks märgitakse “Liikumine”.

Loe täpsemalt siit juhendist (lk 14): PDF

Vaata VIDEOT

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus