Leia vastused

Mida näitab aruanne “Ajaline lao analüüs” Logistika moodulis?Uuendatud 06. aprill 2023

Selles aruandes näed, kui kaua Artiklid on laos olnud. Aluseks võetakse FIFO järjekord. Aruandes esitatakse Artikli kood ja nimetus, kogusaldo ja määratud ajavahemike saldod. Saad määrata kuni kuus ajavahemikku. Aruanne ei arvesta “Lao ümberhindlused” registrisse sisestatud kaarte.

Artikkel – Kui soovid aruannet teatud Artiklite kohta, sisesta Artikli kood või kooloniga eraldatud koodide vahemik. Näidatakse vaid Laoartikleid.

Klass – Kui soovid aruannet vaid teatud Klassi kuuluvate Laoartiklite kohta, sisesta Artikliklassi kood.

Ladu – Kui soovid aruannet teatud Lao kohta, sisesta Lao kood. 

Osakond – Sisesta Osakonna kood, kui soovid aruannet vaid teatud Osakonnale määratud Artiklite kohta (määratakse Artiklikaardi Lao kaardil.

Tarnija – Kui siin on määratud Hankija, kaasatakse aruandesse ainult need Artiklid, mille vaikimisi kasutatavale Ostuartiklile on märgitud antud Hankija.

Kuupäev – Näita kuupäev, millest hakatakse kauba vanust arvutama. Kui jätad välja tühjaks, käsitletakse seda hetke kuupäevana.

Ajalised limiidid 1-6 – Määra ajaperioodid.
Vaikimisi on esimeseks ajalimiidiks 30 ja teiseks 60. Aruandes näed kolme veergu kauba kohta vanusega 0-30 päeva, 31-60 päeva ja vanemad kui 60 päeva.
Kui tahad esimeses veerus näha täna (või ülal valitud kuupäeval) saabunud kaupa, määra esimeseks limiidiks 0. Kui nüüd määrad teiseks limiidiks 30, näed
teises veerus kaupa, mis on olnud laos 1 kuni 30 päeva.
Kauba vanus arvutatakse Laosissetuleku kuupäevast. Tagastatud kauba vanus sõltub sellest, kas Kuluarvestuse seadistuses on märgitud valik Sisesta kulujärjekorda algsele positsioonile.

Ainult saldoga – Märgi see valik, kui tahad aruandes näha vaid saldoga Artikleid. Näidatakse nii positiivse kui negatiivse saldoga Artiklid.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus