Leia vastused

Miks ma ei saa artiklikaardil müügihinda muuta?Uuendatud 10. jaanuar 2023

Ava moodul Müügiarved > Seadistused > Artikli seadistused.
Kui on märgitud valik ‘Ära luba baashinna muutust‘, ei saa baasmüügihinda muuta artikli kaardil, küll aga saab muuta ühiku müügihinda konkreetsel müügiarvel, pakkumisel ja tellimusel.

 

Kui soovid kasutajatele piirata ka Pakkumiste, Müügitellimuste, Müügiarvete salvestamist, kui müügihind real on madalam kui lubatud (ühikuhind miinus allahindlus), siis toimi järgnevalt:
1. Koosta “Hinnakiri”, moodulis Müügihaldus (loe Hinnakirja sisestamisest SIIT).
2. Koosta “Hinnad” registrisse hindade kaardid, iga artikli jaoks eraldi kaart, millele soovid miinimumhinda määrata. Seo Hinna kaart eelnevalt loodud Hinnakirjaga, valides Hinna kaardi peale Hinnakirja koodi.
3. Müügimehe isiku kaardil (moodulis Üldine) täida lahter “Miinimumhinnakiri“. Vali punktis 1. koostatud hinnakirja kood. Salvesta.

Kui müügimees üritab salvestada dokumenti, kus vähemalt ühel real on ühikuhind-allahindlus väiksem, kui lubatud, siis mõuab programm nn. juhataja kinnitust. Juhataja on isik, kellele on määratud “allahindluse salasõna”.  Allahindluse salasõna saab määrata Üldises moodulis Isikute registris: aktiveeri isikute sirvimise aknas juhataja isik (ära ava rida!), ning vali operatsioonide menüüst “Muuda allahindluse salasõna“. Sisesta salasõna 2 korda ja salvesta.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus