Avaleht> Kasutajatugi> Moodulid> Logistika/Ladu> Aruanded> Milliseid aruandeid saab kasutada teisendite jälgimiseks?

Sisesta märksõna või vaata all asuvast teemade menüüst

Uuendatud 14. juuli 2022

Milliseid aruandeid saab kasutada teisendite jälgimiseks?

Neid aruandeid saad kasutada, kui ole eelenevalt teinud teisendite seadistused ja kasutanud dokumentidel teisendeid.

1. Logistika mooduli aruanne “Vabad teisendid”.
Selle Laomooduli aruandega saad vaadata teatud Teisendi või teatud Artikli Teisendite laoseise.

Artikkel – Ctrl-Enter valikuga avaneb Artiklite register. Vahemiku jaoks sisesta Artiklikood või koodide vahemik, mille kohta aruannet soovid. Vahemiku esimene ja viimane kood eralda kooloniga.

Artikliklass – Ctrl-Enter valikuga avaneb Artikliklasside register. Vahemiku jaoks sisesta Artikliklassi kood, millesse kuuluvata Artiklite kohta aruannet soovid.

Ladu – Ctrl-Enter valikuga avaneb Ladude seadistus. Sisesta Laokood, kui soovid aruannet teatud Lao kohta. Kui jätad Lao määramata, tuuakse aruandes välja Teisendite laoseisud igas Laos.

Teisendid, või, ja – Ctrl-Enter valikuga avaneb Teisendite seadistus. Sisesta Teisendi kood, mille laoseisu soovid näha. Saad tellida aruande ka mitme Teisendi kohta. Selleks sisesta siia komadega eraldatud Teisendite koodid. Kui märgid ka valiku Ja, näed aruandes vaid Artikleid, millel on kõik valitud Teisendid. Kui märgid Või, näed aruandes Artikleid, millel on vähemalt üks valitud Teisenditest.
Näiteks soovid saada teada, mitu väikest suurust musta särki on hetkel laos. Sisesta Artikli väljale särgi Artiklikood ja siia väikest suurust ja musta värvi tähistavate Teisendite koodid. Samuti märgi valik Ja. Kui tahad teada igat suurust musta värvi ja igat värvi väikest suurust särkide laoseise, märgi valik Või. Kui jätad siin Teisendi näitamata, näed aruandes valitud Artikli(te) kõikide Teisendite laokoguseid.

Lao kohta – Tavaliselt on aruanne järjestatud kõigepealt Artikli/Teisendi koodikombinatsiooni ja seejärel Lao järgi. Kui aruanne tellitakse mitme Lao kohta, näed valitud Teisendi või Artikli laoseise erinevates Ladudes üheskoos. Märgi see valik, kui soovid, et aruanne oleks järjestatud kõigepealt Lao ja seejärel Artikli/Teisendi koodikombinatsiooni järgi.

___

2. Logistika mooduli aruanne “Teisendite laoseis”.
Selles aruandes esitatakse sarnane informatsioon kui eespoolkirjeldatud Vabade teisendite aruandes. Kui viimane on lihtne Teisendite nimekiri, siis siin esitatakse andmed tabelina. Enne aruande käivitamist peab olema määratud vastava(te) Artikli(te) Esitus aruandes Teisendite kasutamise seadistuse B osal. Vastasel juhul on aruanne tühi. Erinevalt Teisendite kasutamise seadistuse A.osal määratud Kasutatavatest klassidest võib Esitust aruandest (B osal) igal ajal muuta, mis annab võimaluse tellida erinevaid aruandeid. Näiteks saab osa Artiklile määratud Teisendite klasse aruandest välja jätta.

Artikkel – Ctrl-Enter valikuga avaneb Artiklite register. Vahemiku jaoks Sisesta Artiklikood või koodide vahemik, mille kohta aruannet soovid. Vahemiku esimene ja viimane kood eralda kooloniga.

Ladu – Ctrl-Enter valikuga avaneb Ladude seadistus. Sisesta Laokood, kui soovid aruannet teatud Lao kohta.

K.a. kõik võimalikud teisendid – Tavaliselt näidatakse aruandes vaid positiivse laoseisuga Teisendid. Märgi see valik, kui tahad näha kõiki Teisendeid.

___

3. Logistika mooduli aruanne “Laoseis”.
Kui Laoseisu aruanne sisaldab Teisenditega Artikleid, on sellised Artiklid aruandes alla joonitud. See tähendab, et klõpsates Artiklikoodil, saad vaadata Artikli kohta lisainformatsiooni. Klikkides Artiklikoodil, avaneb valitud Artikli Teisendite laoseisu aruanne. Kui Artiklile ei ole Teisendite kasutamise seadistuses määratud Esitust aruandes, on aruanne tühi.

 

(variantsioonid, teisend)

Kas see juhend aitas sul lahendust leida?

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus

Standard Books katab kõik sinu ettevõtte vajadused

13. mai 2024

Standard Booksi äritarkvaras on ligi… Loe edasi

Majanduse ilmaennustus – kas äike või päike?

14. juuni 2024

Eesti majanduse hetkeolukorrast ja tulevikuväljavaadetest… Loe edasi

Willenbrock Baltic OÜ: tööleheveebi abil seadmete teenindusprotsessid ülevaatlikuks!

11. juuni 2024

Raske- ja laotehnika edasimüüja Willenbrock… Loe edasi

Muuda tootmis- ja müügiprotsessid tarkvara abil sujuvaks.

07. juuni 2024

Kiiresti muutuvas ärimaailmas on ettevõtete… Loe edasi