Leia vastused

Kuidas Teisendeid seadistatakse?Uuendatud 14. juuli 2022

Teisendite kasutamiseks tuleb täita järgnevad seadistused. Mine Logistika moodulisse ja toimi järgmiselt:

1. Teisendite klassid seadistuses kirjelda müüdavate Teisendite tüübid. Näiteks, vajame kolme Teisendi klassi särgi jaoks (Värv, Suurus ja Tegumood) ja kolme pükste jaoks (Lõige, Jalapikkus ja Vööümbermõõt):

2. Teisendite klasside grupid seadistus on kasulik, kui sul on palju artikleid, mis kasutavad samu teisendite klasse. Näiteks, kui müüd erinevate stiilidega pükse (teksad, ülikonna püksid, lühikesed jne). Iga stiili kohta on eraldi Artikli kaart. Samas kasutatakse nende kõigi puhul samu Teisendite klasse (vöö ümbermõõt, pikkus).

3. Teisendid seadistuses sisesta kõik võimalikud Teisendid, mida müüd. Näiteks, kuuluvad Teisendi klassi ‘Suurus‘ teisendid Väike, Keskmine ja Suur. Teisendi klassi ‘Tegumood‘ kuuluvad teisendid Lühikeste käistega ja Pikkade käistega.

4. Teisendite kasutamine seadistuses määra, milliseid Teisendeid iga Artikliga kasutada võib.

NB! Artiklile, mida on eelnevalt müügi- või laodokumenditel programmis kasutatud, ei saa Teisendeid lisada. Vastasel juhul muutuvad laoseisud valeks. Sellepärast sisesta iga artikli kohta, mida soovid kasutada koos Teisenditega, uus kaart Artiklite registrisse.

Kui seadistused tehtud, siis saad dokumentidel teisendeid kasutada. Vaata näidet SIIT
Vaata aruandeid, mida saad teisenditega kasutada SIIT

 

 

(variantsioonid, teisend)

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus