Leia vastused

Millisest aruandest näen tarnijatelt ostu riikide lõikes?Uuendatud 19. jaanuar 2023

Aruannet peavad esitama ettevõtted, kelle tegevus on Eesti välismajanduses oluline (loe siit). Selleks saad kasutada Ostuarvete moodulis aruannet: Tarnijate statistika riikide lõikes.

Aruanne annab infot tarnijate ostude kohta riikide kaupa. Aruande põhjal saab esitada Eesti Pangale maksebilansi aruande kord kvartalis. Summad esitatakse aruandes baasvaluutas EUR.
Periood – Vali (ctrl+enter), millise perioodi kohta tulemust soovid näha.
Tarnija – Vali, millise tarnija kohta tulemust soovid näha.
Tarnijaklass – Vali tarnijaklass, kui soovid aruannet ainult tarnijate kohta, kellel on Kontakti kaardile valitud klass määratud.
Riik – Vali, millise riigi kohta soovitakse tulemust.
Klassifikaator – Vali Kontakti klassifikaator, kui soovid aruannet ainult tarnijate kohta, kellel on Kontakti kaardile valitud klassifikaator täidetud.
Klassifikaatori tüüp – Vali Kontakti klassifikaatori tüüp, kui soovid aruannet ainult tarnijate kohta, kellel on Kontakti kaardile valitud klassifikaator, mis kuulub siin määratud tüübi alla.
Ainult saldoga – Kui valik on märgitud, siis kajastatakse aruandes tarnijad, kellelega tehinguid on toimunud, välistatakse tarnijad kelle perioodi tehingute käive on 0 (null).

Aruandes kuvatakse “Kokku summa” – liidetakse etteantud perioodis konkreetse tarnija ostuarvete summad ilma käibemaksuta.
Kui määramisaknas on märgitud järjestus = Riik, siis koostatakse aruandes järjestus riikide kaupa ja summeeritakse riikide lõikes käibed. Riigid reastatakse tähestikulises järjekorras.
Aruande jalusesse kuvatakse iga riigi ostuarvete summa ilma käibemaksuta kokku.

 

Sarnane aruanne on ka klientide kohta: moodul Müügiarved > Aruanded > Klientide statistika riikide lõikes

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus