Leia vastused

Millisest aruandest saan vaadata, mitu kannet on kasutaja sisestanud kuu jooksul?Uuendatud 28. detsember 2021

Enamasti on raamatupidamisbüroo kasutajatel vajalik kuu jooksul sisestatud kannete arv leida. Selleks sobib kasutada aruanne “Kannete arv perioodis” (moodul Finants > Aruanded)

– Kui soovid näha ainult finantskannete arvu, siis eemalda aruande määramisaknas teised valikud.

Kuva Kulutuste ridade arvu – Kui see valik märkida, siis näitab aruanne ka Kulutuste kaartidel täidetud ridade arvu. Kui valikut ei märgi, siis kuvatakse ainult Kulutuste kaartide üldarv.

Kuva Kannete ridade arvu – Kui see valik märkida, siis näitab aruanne “Kannete read“, kus näidatakse käsitsi koostatud finantskande kaardil olevate ridade arvu. Näide:
Käsitsi on sisestatud 1 finantskanne ja kandel on 20 rida täidetud. Määramisaknas tehakse valik “Kuva Kannete ridade arvu“, siis kuvatakse aruandesse 2 inforida:
Kanded = 1
Kannete read = 20

– Kui on ära seadistatud “Globaalse kasutaja” funktsioon (moodul Tehnika – register Globaalsed kasutajad) ja kasutajad sisenevad programmi globaalse kasutajana, siis on oluline, et nende globaalsete kasutajate kaartidele oleks valitud kõik ettevõtted, kus antud aruannet soovitakse vaadata.

– Kasutajad, kes soovivad aruannet vaadata, peavad olema sisestatud isikutena vähemalt ühte ettevõttesse.
Kui globaalse kasutaja funktsiooni ei kasutata, siis tuleb luua Isiku kaart kõikidesse ettevõtetesse.

Aruandes saad näha ka erinevatesse ettevõtetesse sisestatud kannete arvu kokku, juhul kui kasutaja on sisestanud andmeid mitmesse ettevõttesse samas andmebaasis. Selleks tee aruande määramisaknas lisavalik “Kõik ettevõtted“.

Detailsema juhendi aruande kohta leiad siit: PDF või VIDEOT

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus